| Jigokunokishi a întrebat:

Am o chitara electrica pe care nu o folosesc si as vrea sa stiu cum as putea sa o agat pe perete. imi poate spune cineva de ce am nevoie si cum pot sa fac acest lucru? Multumesc anticipat si scuzati-ma daca nu am ales categoria buna.

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

In primul rand iti trebuie cineva cu un rotopercutor. De aici incolo e usor, sunt multe sisteme de prindere, iti alegi de la un bazar sau magazin cu mesterenii. Salut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa agati pe perete fa un bine, sa dai cadou unui copil sarac sau unui prieten.

| MarcelineSykes a răspuns:

Cu cat o vinzi? Ce marca e?

| Jigokunokishi explică (pentru MarcelineSykes):

E rocktile. http://www.fly-music.ro/......uitar.html Asta e modelu`. Daca ai fi interesat sa o cumperi pretu` meu e 500 lei. N-am scazut mult din pret pentru ca i-am mai schimbat si corzile. E in stare buna, n-am folosit-o prea mult si nu are mai mult de juma` de an.