| Dana2103 a întrebat:

Sunt singura femeie de aici care a primit mesaje in privat de la toti dubiosii/strainii cu scopul de a "socializa"?
Oameni buni, am prieten si ma bucur ca si daca m-ar insela, e in stare sa o faca face to face, nu online.
Nu sunt interesata sa-mi faceti propuneri ca nici eu nu va faclaughing
Adica e ok.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Socializatul cu tine pare o forma de tortura verbala extrem de dureroasa.Ar trebui sa-i apreciezi pe cei care ti-au scris, altii ar fi preferat sa se arunce de pe un pod.

| Dana2103 explică (pentru anonim_4396):

laughing buna asta

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu de altii dar eu nu as fi chiar asa de blând. sad

52 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Bine ca ai prieten. E un motiv bun ca sa contracarezi actiunile dubiosilor.
Ca de erai "single", tin'te bine!☺☺

| darrio2007 a răspuns:

Buzele tale ca doua petale, atrag sexul masculin. Cand mai postezi si despre penis, satisfactia este garantată.
Asa ca nu te mai mira de mesajele primite. Daca le primesti.

| Dana2103 explică (pentru darrio2007):

Stai putin ca eu pot sa ies si dezbracata, legea tot nu ti da dreptul sa ma atingi. Da, inteleg victimizarea si treaba asta cu a tenta barbatii. Nu e cazul sa facem asta, dar la fel de bine barbatii trebuie sa aiba control, aia sunt barbati adevarati

| darrio2007 a răspuns (pentru Dana2103):

Dar tu de ce iesi dezbracata? Femeile nu trebuie sa aiba control?

| Dana2103 explică (pentru darrio2007):

Pai tocmai ca nu ies.

| RAY a răspuns:

E ceva biologic,mai ales adolecenti care zboara hormoni in ei,cu a da un simplu mesaj in care ceri ajutorul de asta suntem aici, dar fara prosti, eu unu sunt sincer in privirea asta, daca vad ca e inteligenta vb de stiinta, daca e normala despre muzica, daca e un pic prostuta incerc sa vad daca pot face sex cu ea

| Drimmero a răspuns:

La cat trollezi pe aici ma si mir ca se gasesc fraieri de genul, e ceva. Cat ziceai ca ai, 20? Femeie la 20?

| Dana2103 explică (pentru Drimmero):

Iar vrei sa te bagi cu mine in seama

| Drimmero a răspuns (pentru Dana2103):

Daca esti atat de irezistibila nu ma pot abtine...ai ceva al tau ce nu pot explica

| Mosotti a răspuns:

La cat de disperati sunt majoritatea barbatilor dupe sex, sincer nici nu ma mira, nu esti precis singura! 95 % din fete patesc asa in general si femei.

| Dana2103 explică (pentru Mosotti):

Mie imi zici, pe strada e imposibil
Sa iesi si sa fi in siguranta

| Fatamuntilor a răspuns:

Da,am primit.NU doar online si live.Nu pe TPU ci si in alta parte.
Vezi ca iti poti seta profilul asfel incat sa nu poti primi mesaje.Sau chiar bloca respectivul fix in mesagerie.
Sau poti sa nu ii raspunzi. Oricum ele, mesajele se sterg din sistem fix peste un an.

| LoveSleep a răspuns:

Dacă e cu tine, nu cred ca e in stare sa te insele, in primul rand.

| Dana2103 explică (pentru LoveSleep):

Da pai sunt deschisa la minte. Decat sa ma insele mai bine e sincer si mi zice ce i lipseste, asa il inteleg si ii dau voie sa faca ce doreste

| LoveSleep a răspuns (pentru Dana2103):

Si daca iti zice ca ii lipsesc alte femei?

| Sofer a răspuns:

De asta e pus cele 2 opțiuni acolo (trimitere mesaj și trimite felicitare) sa comunici happy dar multe persoane nu știu ce îi aia.

| Dana2103 explică (pentru Sofer):

Da pai sa comunici in principiu cu cei de pe site, nu aiurea cu lumea de pe net cu care nu ai vb niciodata si pe care n ai vazut o laughing
Nu la toti e normal ce e la unii

| Nemessys a răspuns:

Dacă tot zici ca ai prieten, bănuiesc ca nu are 40 de ani. Luând în considerare răspunsurile tale anterioare, ia zi, cum e sa stai cu un bărbat imatur? laughing și faptul ca tu accepți un imatur lângă tine asta spune multe despre tine. Dar poate nu ești asa și tu, puștoaică la 22 de ani, ți ai luat bărbat adevărat la 40+ bravo laughing

În răspunsurile anterioare ți-ai făcut prietenul imatur, interesant. laughing.

| Dana2103 explică (pentru Nemessys):

Da,si? Care e problema ta? Ii sunt si mama, nu vad o problema in asta

| Nemessys a răspuns (pentru Dana2103):

Am zis eu ca am o problema? laughing Tu ai o problema cu întrebările pe care ți le-am pus atunci. Nici măcar nu te-am contrazis în ceea ce ai spus și ai sărit repede pe mine laughing

| Dana2103 explică (pentru Nemessys):

Nu,doar am zis ca nu e cazul sa ne facem probleme unde nu sunt. Adica nu i sunt mama pe bune sa se simta cineva deranjat

| CleanHeart a răspuns:

Eu nu primesc, nici n-am nevoie deci haleluia ca am scapat
Din fericire 2, 3 persoane care mi-au scris au fost cu capul pe umeri si cu discutii interesante, apreciez tiparul asta de om
Aviz, TPU nu e pentru relatii, e pentru ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici pe TPU? Da, am primit.

| Jus7t a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai flori frumoase la avatar, exprimă feminitate prin toate petalele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jus7t):

Daa,sigur. laughing
La ce ciudăţenii cu penis se ascund pe aici, cred că mi-ar fi scris şi dacă aveam o poză cu un coor de babuin, pentru ei e suficient să-şi dea seama din răspunsuri că eşti fată sau să vadă cuvântul "feminin" pe profil.Chiar mă gândisem să încerc asta. rolling on the floor

| Jus7t a răspuns (pentru anonim_4396):

Riști.
Dacă pui un coor de babuin și o să îți scrie iar tu o să îi simți puțin obosiți așa..prin scris, știi ce au făcut înainte de asta, mai ales dacă scriu greșit asta sigur indică ceva lichid pe display-ul telefonului.

| Dana2103 explică (pentru anonim_4396):

Corect,sa stii ca ar fi scris si asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jus7t):

Hai că totuşi e un coor de BABUIN, deci despre ce vorbim? Nu văd ce aş putea păţi mai rău, eventual o să fie la fel ca până acum ori, ce aş spera eu, o să li se culce cam pe vreo două zile aşa după ce o să mi-l vadă pe aici. laughing

| Jus7t a răspuns (pentru anonim_4396):

Reziști tu până la urmă big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jus7t):

Cu ce? Cu florile sau cu poponeţul de babuin?

| Jus7t a răspuns (pentru anonim_4396):

Ziceam în general, cu incomoditatea provocată de cei care îți scriu într-un mod deplasat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jus7t):

Eh,rezist eu, cum să nu rezist? Am păţit chestii mai nasoale de atât.Astea sunt chiar inofensive. laughing

| Adry05 a răspuns (pentru Jus7t):

Lasă că și petalele mele au atras ceva dubioși în privat laughing

| Jus7t a răspuns (pentru Adry05):

S-au gândit că florile trebuie iubite ca să crească laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buzele tale secsy ii atrag. happy
multi confunda TPU cu un site de matri. acum isi incearca si ei norocu' acu' ca au aflat ca esti luata vei primi mai putine cereri.

| Dana2103 explică (pentru anonim_4396):

Pai ma bucur ca voi primi cat mai putine
Chiar nu pot intelege tipii care dau mesaj cu "buna, hai sa ne cunoastem"
Nu asa se socializeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Welcome pe TPU.
Chiar si eu am primit două mesaje de la două fete ca sa "socializeze", dar au fost ok amandouă.
Am mai primit vreo doua in care mi s-au cerut consilii amoroase, tot de la fete.
Și unu mai nou a vrut sa-mi demonstreze ca are bani și a încercat sa-mi lase instagramul ca sa ma conving ))
Am intrat pe TPU când a început pandemia si in mai am crezut ca nu o sa mai intru dar a devenit un mic drog, e prea distractiv câteodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D-aia si dezactivez mesajele private cand am optiunea.
Si tot mai reusesc sa scrie.
Nu ma ascund dupa private, sa vada lumea sa stie ce se intampla, nu sa se minta pe la spatele meu. Nici mie nu-mi convine sa mi se ascunda, sa mi se vorbeasca despre ceea ce nu mi se prezinta dovada.
Pe internet se baga in seama toti visatori, au ceva in juru lor si nu-si permit sa reactioneze, scrie pe internet. Functioneaza ca si domino, unu iti zice ceva, si prostia aia intra in tine si incepe sa fie parte din gandurile tale, apoi cand actionezi esti ghidat de acele ganduri, spre a arunca acele vorbe care iti urla in cap.

| Jus7t a răspuns:

"Bine, grupul oamenilor interesați de orice tipă de pe site a luat la cunoștință, îți respectăm decizia pentru că suntem oameni civilizați, părerea ta contează pentru noi" -> ce nu o să auzi vreodată.

| Paul754880338 a răspuns:

E greu si sa fii celebra...

| eckblume a răspuns:

Nu, nu esti singura. Totusi, pe TPU am cunoscut persoane foarte de treaba si placute ca personalitati. Am schimbat impresii frumoase si rar mi s-a intamplat sa primesc mesaje jignitoare/dubioase.
Poti sa socializezi daca persoana pare ok.
Ai posibilitatea de a alege de la cine sa primesti mesaj pe TPU. Vezi la setari.
Intrebarile tale au ajuns de cateva ori la categoria 《populare》. Ai atras atentia, curiozitatea anumitor persoane mai mult sau mai putin dubioase. Cel mai bine iti setezi sa nu primesti niciun mesaj si esti mai linistita.

| TFL a răspuns:

Nici n-as încerca la o "adica" la ce vocabular bogat ai si ce intrebari pui pe aici nici nu m-as risca sa iti pun întrebări în privat, esti prea "plină" de figuri, mai ia o pauza stii ce zic

| Dana2103 explică (pentru TFL):

Nu ma intereseaza parerea ta, ca nu pun intrebari ca sa ti solicit tie parerea
Spune i cuiva caruia ii pasa

| Kajun a răspuns:

Ce zici ieșim la un colț de pâine și un suc cu pai?

| Jade20 a răspuns:

Nu esti singura, dar tu si restul care au mai primit mesaje in privat de la trolli sau tipi prea disperati va incadrati cam la aceeasi categorie de fete.
Pana la urma nu tu erai aia care tot punea intrebari despre prostitutie si videochat, care ulterior erau si pe prima pagina in intrebari populare?
Cred si eu ca ai atras atentia. Asa starnesti interesul dubiosilor, avand vagin si vorbind despre subiecte tabu legate de sex. Mai arunci si o poza la profil care lasa frau liber imaginatiei si ai reteta perfecta.

| Dana2103 explică (pentru Jade20):

Stai putin, asta nu e o scuza sa n avem auto control. Daca era asa, pai eram animale si eram inchise in secunda doi daca se considera ca dam dovada de putina periculozitate, in spuse, in gesturi etc

| TFL a răspuns (pentru Jade20):

Eu unul nici nu m-as risca sa fac schimb de poze cu dana asta, poate lesin dreacu

| Dana2103 explică (pentru TFL):

E ok, intreaba ma pe mine intai daca as vrea, ca nici nu s-a pus problema sa vreau eu asa ceva

| TFL a răspuns (pentru Dana2103):

Hai ja ja ja

| EmirKadir97 a răspuns:

Probabil multe fete de aici au acceasi problema ca si tine. Oamenii au remarcat ca esti activa sau ca nu te ferești la întrebări mai obscene cum aici au acces toti obsedatii si cei care se satisfac citind despre relatiile sexuale isi incearca fiecare norocul poate poate obtin placeri intime.