| GЯingo a întrebat:

Ce faceți oameni buni? happy

17 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Mmm...nu cine stie ce

| justanotheruser99 a răspuns:

M-am trezit, dar sunt pe jumătate adormita. Cred ca am sa ma culc înapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorm dar sunt somnambula si ti-am tastat tie asta, tu ce faci?

| GЯingo explică (pentru anonim_4396):

Astept sa deschida la magazin sa-mi iau tigari, ascult muzica, iti scriu tie happy ma gandesc la afaceri sau la un jaf. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru GЯingo):

O afacere cu jafuri, cea mai buna solutie.

| GЯingo explică (pentru anonim_4396):

Wow,imi place cum gandesti. happy Vriei sa nie asoșiem? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru GЯingo):

Desigur, dar ca sa nu zici ca-s chitra iti cedez din start toti anii de puscarie. Cu placere laughing

| GЯingo explică (pentru anonim_4396):

No problem, slabe sanse sa intru cool si totusi pentru 1 milion € sunt dispus sa fac o vizita de 2-3 zile laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru GЯingo):

Si eu care deja cumparasem zacusca.
Ce ai face cu banii laughing?

| GЯingo explică (pentru anonim_4396):

Trebuia sa o faci tu cool ce as face cu banii. fapte bune pentru oameni si animale happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru GЯingo):

No da pe tini nu te mai satura dumnezau de bani, acu' vrei si premiul pentru miss world peace and humanity?laughing
Am incercat o data sa fac si a inceput sa ma scuipe a drecu', nu mai risc :'(

| GЯingo explică (pentru anonim_4396):

Inseamna ca era rea de te-a scuipat laughing) nu vreau nici un premiu, doar vreau sa schimb ceva pentru ca e trist si doare, nu vreau sa fiu doar 1 care a pasit pe pamant si a trait degeaba. cred ca in interior toti avem o chemare, o dorinta arzatoare pentru ceva, sau poate gresesc. dar eu sigur o am happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru GЯingo):

Aww deci tu chiar vorbeai serios, emani un vibe atat de pozitiv si linistit ^^ Si mie mi-ar placea sa fac ceva pentru animale, macar sa aiba mancare si casute. Mie imi e frica de caini si asta ma face sa-i flocai pe toti pe langa care trec, daca as sta la casa cred ca as avea cel putin 6 catei laughing

| AnnonnyMa a răspuns:

Fumez un joint de iarba, al treilea dupa 3 beri in seara asta manlaughing. sunt fata, yahhlaughing, i'm high, omuleee!

| GЯingo explică (pentru AnnonnyMa):

Blană cool vreau și eu happy

| AnnonnyMa a răspuns (pentru GЯingo):

:3

| Roberto2690 a răspuns:

Bine