| TraianIImperator a întrebat:

Sunt singurul care are o fantezie că se îmbrățișează și sărută (inclusiv franțuzește) cu o fată căreia îi miroase puternic gura a gumă, de preferat mentolată?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La adolescenta toti visati asta... dupa care aveti erectii spontane happy

| SilentRain a răspuns:

Ia-ți un bax de Colgate mint, așa eviți de-a risipi banii pe cine romantica

| VoidEternal a răspuns:

Ce contează dacă ești singurul? Nu e nimic exagerat.

| Anonimalex6996 a răspuns:

Eu zic sa ai fanteziia unui oral in timp ce are o guma mentolata. Dar trebuie sa si stie ce sa faca. Daca o face bine, vei fi innebunit!