| Maibel a întrebat:

Sunt timida si plac un baiat, dar nu stiu cum sa aflu daca si el ma place...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| tinasweetcake a răspuns:

Vorbeste cu o prietena si spune-i sa il intrebe pe el, intre4 ochi, daca te place. sau ai putea sa vorbesti cu prietenii tai si sa va jucati adevar si provocare (sa joace si el). cand ajunge la tine tu il intrebi daca te place sau il provoci sa spuna cat la % tine la tine. cu baietii trebuie' sa ai tupeu! sau mai frumos ar fi sa jucati sticluta si sa faci ceva astfel incat sa picati voi doi. de la un sarut se pot lega multe. sau pur si simplu ii zici. sau il iei de mana, sau orice altceva dar direct, sincer, fara timiditate :* sper sa reusesti!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nimic, asteapta ca si el sa te placa!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Cum se comporta in jurul tau? Daca te place ar trebui sa faca el ceva primul!

| sodobar a răspuns:

Vorbeste cu un prieten de-al lui, pune-l sa il intrebe ce zice de tine, asta daca nu ai curaj sa vorbesti cu el, nu neaparat in fata sau la tel ci printr-un simplu mesaj.

| Ovi4678 a răspuns:

Nu sta, mai bine il intrebi poate ca si el te place si e timid. Du-te si intreaba-l decat sa il pierzi.