| samy_5355 a întrebat:

Sunt un baiat simplu, imi place de o fata din clasa mea(sunt in clasa a 8-a am 15 ani)i-am cerut sa iasa cu mine la un film, dar m-a refuzat. A trecut un an de atuci si inca tot simt ceva pentru ea. spuneti-mi va rog ce sa fac, ce sa-i spun? cum sa o cuceresc?

3 răspunsuri:
| cata008 a răspuns:

Legiuitoarea cum sa fac sa te cuceresc? n-am mai vrut sa deschid o noua intrebarerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poate este timidă, ruşinioasă, are un amic, nu eşti genul ei. La astea te-ai gândit?
Mai încearcă, este ultima variantă spre o posibilă cucerire.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate daca o sa inveti sa scrii corect si normal, o sa si gandesti ca atare...