| Andreimega a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum sa cuceresc o fata eu am 10 ani si ea tot 10 ani dar ea place pe cineva si sunt foarte gelos dar n-am curaj sa-i spun ca o iubescdar ceva putin mai simplu ca sa o cuceresc

Răspuns Câştigător
| Stefanutz07 a răspuns:

Dca ai vea sa o cuceresti fa un gest frumos pentru ea care celalat baiat sa nu faca sau sa o ajuti la cv nu stiu parerea mea la varsta ta na nu stiu invit-o la un suc cv happy

13 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

happyCe dragut! Dar, hai sa fim putin si realisti...nu prea poti fi impreuna cu ea la varsta asta.Dar, sa fiti macar prieteni apropiati.Si,ca sa tii minte si cand vei fii mai marebig grinaca tu chiar placi pe cineva cu adevarat, lasa-l sa fie fericit.Deci,chestia e ca, daca ei ii place de baiatul ala, nu e obligata sa te placa pe tine daca asa nu e fericita.

| MissDyDee a răspuns:

La 10 ani nu ai alta treaba decat sa umblii sa faci pe Romeo prin scoala?raised eyebrowsserios acum? esti ce clasa? a 3a a 4a? zau acum reprofileaza-te.du-te de inoata joaca fotbal joaca-te ca asta ar trebui sa faci la varsta asta nu sa umblii de-a amorezatul prin viata! zici ca esti gelos..mai intai invata sa iti stergi singur mucisorii si sa te stergi la fundulet si dupa mai discutam daca stii ce e aia iubire si geloziehappy.ce parinti aveti fratilor voi de va lasa sa va amorezati asa de cand va tin la tzata?

| SingleStarOnTheSky a răspuns (pentru MissDyDee):

Cam asta voiam sa spun si eu dar acum numai are nici un rostoh go on.

| MissDyDee a răspuns (pentru SingleStarOnTheSky):

Imi pare rau ca ti.am furat ideeablushing)

| SingleStarOnTheSky a răspuns (pentru MissDyDee):

Nu-i nimic. Oricum ma simt mai bine sa mai aflu ca mai gandeste cineva ca minehappy.

| MissDyDee a răspuns (pentru SingleStarOnTheSky):

Mdea.dar degeaba gandim noi asa ca, copiii din ziua de azi parca din ce trec generatiile din aia se prostesc mai tare!oh go on..si ei si parintii sunt de vina pentru asta.vin cu scuze de genul nu am timp de copil ca trebuie sa muncesc si de..copilu' face ce il taie capul...si uite asa se duce lumea de rapa...oh go on.

| pufy6646475 a răspuns:

La 10 ani...fa ceva dragut pentru ea, invit-o undeva si incet-incet veti sta mai mult timp impreuna si te va considera un baiat minunat mult mai bun decat cel pe care il place ea acum.in timp si ala o sa vada ca voi sunteti impreuna si o sa renunte.

| denisa123456 a răspuns:

Tu crezi ca iubesti la varsta de 10 ani nu cred ma insel in provinta asta.asa este adolescenta ai impresia ca iubesti dar nu este asa pur si simplu se poate numi o atractie fizica atat.Eu am 20 de ani, si asa ziceam si eu in adolescenta ca iubesc, dar tocmai acum mi am dat seama ce inseamna sa iubesti cu adevarat pe cineva.bafta

| KittyCaaaaat a răspuns:

La varsta ta ar fi mai bine sa te ocupi de scoala, de fete ai timp tot restul vietii!

| ZzzlalagirlzzZ a răspuns:

Cu gelozia e normal eu sunt indragostita nebuneste de raphael tudor care are 19 ani si sunt geloasa deoarece s-ar putea sa aiba iubitasadcrying
ma rog
deci spune-i ca el ascunde chiesti si are o iubita si ca el a zis ca e mai frumoaasa iubita-sa
la mine a mers sa scap de 2 baieti
funda
PS:+ca are secrete perverse(aventururi de sex)

| Botea_Denis_1943 a răspuns:

Ma ia-l la bataie pe ala! sau
spargei capul aluia siel nu va veni la scoala! si plateste si tu un din clasa ta sa o amninte! si tu vii si faci pe eroou
Ai inteles!