| bianka_9378 a întrebat:

Sunt virgina si vreau sa folosesc tampoane, am auzit ca fetele virgine nu le pot folosi...n-am idei nici cum sa le folosesc dar o sa ma deskurk eu, vreau sa stiu daca pot sau nu.

Răspuns Câştigător
| vykkusor a răspuns:

Eu stiu ca tampoanele nu sunt prea bune...pentru ca nu da voie ca menstruatia sa mearga asa cum trebuie...in general fetele virgine nu ar trebuie sa folosesca pentu ca nu stii care vor fi consecintele.ai grija.pa

4 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Cel mai bine intreaba la farmacie
si zii s iti dea tampoane pentru virgine pentru ca si astea sunt dupa marimi
papa:*

| lalala_5386 a răspuns:

Potitongue virginitatea se pierde la primul contact sexualwinking

| Blue Eyes a răspuns:

O fata virgina inseamna o fata care nu intretine relatii sexuale, si eu foloseam inainte si nu a fost nici o problema, poti folosii linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti. intreaba o prietena buna mai mare. Danco