| Sweet111 a întrebat:

Sunt zodia scorpion, cu ce zodie sunt compatibila?(daca se poate cum ma impac cu toate zodiile)? F. U. N. D. I. Ţ. A

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, să ştii că nu prea contează "dacă eşti compatibil într-o zodie".
Dacă chiar eşti curioasă, pentru tine sunt compatibili cei cu zodia : RAC, FECIOARĂ, CAPRICORN sau PEŞTI.
De unde am luat toate aceste informaţii?
Aici: http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/

5 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Cu mine esti

| Alleecs a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/ intra pe siteu asta si vezi tu mai departe

| trifescugabriela a răspuns:

Nu te poti impaca cu toate zodiile! Nici o zodie nu se poate impaca cu toate zodiile!

| Sisy a răspuns:

Te potrivesti cu zodiile leu capricorn si berbec