| Timaru_Geta_1948 a întrebat:

Sint zodia leu. Cu ce zodie sint compatibila?

5 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Dupa ce reusiti sa va depasiti zodia, adica sa nu mai fi orgolioasa, compatibilitatea va fi cu toate zodiile, insa din propie experienta evita fecioara care e mult prea meticuloasa si cicalitoare, pentru noi leii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Personal,imi place foarte mult acest site, imi este de folos foarte mult, scrie si de zodii, despre orice te intereseaza, sper sa te ajute si pe tine,
http://www.elystar.ro/modules/news/
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce-i place leului? berbec, capricorn. taur, fecioara.de gemeni ii e frica.nu stie pe care sa-l pape primul.sagetatorul nu.ca e vanator. vomitatorul e scarbos.pestele nu-i place.racul il apuca de nas.cam asta e.

| JustLife a răspuns:

Berbec,sagetator

| LacryCool a răspuns:

Leul este compatibil excelent cu berbecul.