| onyy a întrebat:

Suntem impreuna de 2 luni.De fiecare data cand merg la el, ne inchidem in camera, ne punem in pat, incepem sa ne sarutam, ne excitam. Dar actiunea merge pana aici.De ce nu facem dragoste? Il iubesc mult mult si as vrea sa fac dragoste cu el. Ce sa fac? Un sfat plz.

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Hai frate... omul nu e pregatit laughinglaughing ma faceti sa rad.
Cel mai probabil crede ca e prea devreme sau se teme de un refuz. Cat despre faptul ca ar trebui sa faca el primul pas... dimpotriva, mi se pare ideal sa hotarasti tu cand, in felul asta nu o sa ai vreodata regrete.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E cam devreme si inca nu va iubiti. La ora asta, ati face doar sex, fara mari implicatii. Probabil partenerul tau tine la tine, preconizeaza o relatie serioasa si vrea sa faca dragoste cu tine cand va veni momentul. Daca tu vrei doar sex, fara mari sentimente si implicatii, spune-i. Dar risti ca relatia sa nu mai evolueze, sa nu mai depaseasca niciodata faza "sex sportiv".

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"consider ca el ar trebui sa faca primul pas, e baiat" - Cu mentalităţi de genul ăsta, multe o să muriţi virgine!

| gigiro a răspuns:

Eu cred ca el e mai destept decat tine, nu vrea sa riste! Te mananca chiar asa de rau, ca nu te poti abtine? Cati ani ai? Dupa doua luni de zile nu poti sa spui ca-l cunosti pe acest baiat.De ce atata graba? E chiar atat de important sexul? Daca ar fi impotent, nu l-ai mai iubi? Maturizeaza-te, ca nu merge asa in viata!

| Pho3nix a răspuns:

Poi te intreb eu pe tine de ce nu faceti dragoste. Nu vrea el? Te refuza sau ce?

| amanda33 a răspuns:

Foarte frumos! Dar de ce vreti voi sa va consumati relatia? Chiar atat de mult te arde incat vrei asta? Omul nu e pregatit sa faca pasul asta cu tine, poate ai niste minusuri de care el nu vrea sa se lege. Ai rabdare si ia si tu o pauza ca abstinenta e sanatoasa uneori.

| emyy_5514 a răspuns:

Cred ca ar mai trebuii sa astepti totusi mei 2 luni mi-se pare putin. Poate dupa ce se culca cu tine iti da papucii?

| bebitzuluy a răspuns:

Dupa 2 luni nu cred ca va cunoasteti f bine si cred(parerea mea) ca este prea devreme sa faceti pasul asta. Dar daca tu totusi vrei ia tu initiativa.Bafta!

| ingerasul90 a răspuns:

Incepe tu prima daca o vrei... unul dintre voi trebuie sa faca primul pas... mai asteapta putin si incepe tu sa actionezi.

| onyy explică:

Nu ma refuza dar consider ca el ar trebui sa faca primul pas, e baiat