| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti indragostiti in momentul de fata? Daca da cat de tare?

21 răspunsuri:
| Shane a răspuns:

Da. Mult.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Nu sunt indragostita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.
Vă urăsc pe toți.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru anonim_4396):

Awwwww! Here's a potato for you! :*

| mihaelaa18 a răspuns:

Da sunt indragostita foarte mult dar, imi pare rau ca aceea persoana nu are aceleasi sentimente pentru mine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Pitzipoanca):

Mersi, dacă e și prăjit promit să te urăsc și mai tare kiss.

| GiAnca a răspuns:

Nu.

| Dariusuu a răspuns:

Nu sunt.

A trecut ceva perioada de cand nu am m-ai fost.

| Enki a răspuns:

Da

| Delicacy a răspuns:

Da,de cafeaua mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Foarte tare.

| Demonull a răspuns:

Daca in chestia asta intra si..imi place sa ma incalzeasca cineva seara in pat. raspunsul meu este :OO DAA!
Fetele care vor sa se indragosteasca...lasa-ti un mesaj.o privire si v-am terminat laughing)

| YourCupidon a răspuns:

DA.cred ca da.dar pacat ca persoana de langa mine nu simte la felsad. Astae

| h3r a răspuns:

E na...

| LaurC a răspuns:

Nu.

| Caprio a răspuns (pentru mihaelaa18):

Ca in cazul meu. eu sunt prea indragostit de ea si nu pot sa mi-o scot din cap

| Izukie00 a răspuns:

Da. Tare, tare. Si. cred ca si el la fel, da' inca n-are curaj...
P.S: Daca ii spun sa intre pe TPU, il intrebati voi?!? :-D

| mihaelaa18 a răspuns (pentru Caprio):

Off sad imi pare rau pentru tine, stiu cum este. Totu este sa fi tare si puternic, fi optimist, intr-o zi vei reusi sa te vindeci cat de cat si sa fi mai bine.

| Caprio a răspuns (pentru mihaelaa18):

Nu am de ce sa ma agit incep sa nu-i mai dau atentie, n-are rost...

| mihaelaa18 a răspuns (pentru Caprio):

Oricum fi tare si bafta sa depasesti acest moment

| Kiddu4Strange a răspuns:

Foarte mult.sad