| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti indragostiti? De ce?

Răspuns Câştigător
| ღAngiießăă a răspuns:

Dacă te îndrăgosteşti trebuie să merite happy nu poţi să te îndrăgosteşti de oricine -,- unul care se foloseşte de tine apoi te aruncă la gunoi happy.

7 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Da,sunt indragostitahappy
De ce? asta nici eu nu stiu, poate ca inima a ales ca el sa intre in viata mea si sa ajung sa tin la el. Uneori si inima face alegeri in locul nostru, pacat ca uneori pe pe urma la aceste alegeri, vom avea de suferit, s-au nuhappy

| ThatGirl19 a răspuns:

Da, sunt indragostita! De ce? De proasta. Am vrut ca vara asta sa nu ma mai las prinsa in capcana asta ciudata a iubirii, si uite ca fix de ce nu am vrut, am patit-o.

| mimiwewem a răspuns:

Daa, pentru că ne iubim.

| DaReZon a răspuns:

Eu nu sunt/am fost indragostit. Dar stii cum e senzatia aia, mereu vei fi geloasa si vei suferi. Asta-i dragostea. Ce sa-i faci.

| Dariusuu a răspuns:

Am fost îndrăgostit acum ceva timp pentru că știam că mă făcea fericit.
Cu toate că a fost un refuz am suferit puțin dar prieteni au fost exact unde trebuiau să fie.

| Xenia16 a răspuns:

Pentru ca asa spune inima, incepe sa iti bate pentru acel cineva care te face se te simti bine. Este foarte frumos sa simti fluturii in stomac, emotiile care te curpind atunci cand esti langa el/ea.

| OlariuRox a răspuns:

Daaaaa,de proasta ca inima asta bate pentru cine nu trebuie.