| MissBaW a întrebat:

Voi sunteti indragostiti de cineva? thinking

Răspuns Câştigător
| PoRtoCalaRozz a răspuns:

Yep.Sunt indragostita rau de tot!>.<
Dar este un sentiment foarte placut! :X

35 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Oarecum.thinking

| 4b a răspuns:

Alarma falsa indragosteala asta...

| BountyLoverXD a răspuns:

Ahaaaaa. iubirea asta.winking. problema ii ca chiar daca stiu (cel putin sper) ca chiar exista ceva intre noi, de atatia ani nu vorbim, chiar daca suntem in aceeasi clasa. dar nu sunt sigura, cred ca imi place de doi baieti, stii se zice: daca iubesti doi baieti alege-l pe al doilea, pentru ca nu te-ai mai indragosti de al doilea daca primul era potrivit... la mine e invers... dar tu?

| MissBaW explică (pentru BountyLoverXD):

Eu sunt... mai mult decat indragostita. Dar sunt foarte confuza in legatura cu sentimentele lui ..heh sad

| BountyLoverXD a răspuns (pentru MissBaW):

Nu renunta! Daca are rost, atunci lupta pentru el! Ok? fighting!winking sunshine tongue

| Brâncuşi a răspuns:

Bună, sigur că da, iubirea este cel mai frumos sentiment, e cel mai frumos să ai o persoană iubită în care să ai încredere şi să te îndrăgosteţi din ce în ce mai tare, e minunat.
Dragostea uneori trece prin stomac dar dacă iubeşti poţi trece peste multe situaţii.
O seară frumoasă!

| BassHunter13 a răspuns:

Da.dar sunt o pernoasa mai timida si nu prea am curaj sa ii spun! Chiar daca am 20 ani inca nu am trecut peste acest prag!

| daηă a răspuns:

Da, de mine. laughing
*Forever alone*

| Xtadelo a răspuns:

Nu! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E și mai nasol să nu fie sentimentele reciproce. Crede-mă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa zic ca e pentru prima oara cand sunt

| ThePoet a răspuns:

Da, sunt indragostit de o fata din autobuz. E misto sa o privesc in fiecare dimineata.

| valentingb a răspuns (pentru ThePoet):

Attack! Nu o lasa sa iti scape daca intr-adevar o iubesti. Un prieten bun, un umar pe care sa planga, va fi exact ce va avea nevoie intr-o zi si tu poti fi acela.

| ThePoet a răspuns (pentru valentingb):

Usor de zis cand habar n-ai cine e.

| valentingb a răspuns (pentru ThePoet):

Aha, n-ai sanse? Urat!happy

| xBya a răspuns:

Mana dreapta, baby! b-)

| AlleSss a răspuns:

Heiii.
Din pacate, da.
Sincer, regret, pentru ca e persoana "nepotrivita" sa spunem asa.

| kiv1990 a răspuns:

Nu stiu cum altii insa eu nu. Inca nu am gasit persoana pentru care sa fiu gata sa-mi dau viata. Sunt doar relatii de o noapte sau prietenie sau am nevoie de ceva

| HellGirl666 a răspuns:

Da. Din păcate.

| XBrunetteX a răspuns:

De mine.

| JulyStorm a răspuns:

Sunt o narcisista si ma iubesc pe mine!

| alin567 a răspuns:

Da

| duuh a răspuns:

Nu.

| GGUESS a răspuns:

Iubesc pe cineva! happy Pe mine + parintii + iubita!

| GGUESS a răspuns:

Iubesc mana dreapta laughing! 4ever!

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Da!

| LarriBia a răspuns:

Who cares?

| ValentinBogdan a răspuns:

V

| BeYourSelf7 a răspuns:

La dracu' cu intrebarea asta straight face

| valentingb a răspuns (pentru BeYourSelf7):

DA! Acum sunt trist din cauza intrebarii asteia. Am fost si as vrea sa mai fiu.

| Mp28evil28 a răspuns:

Da iubesc ROcK-ul

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Da. Maxim. De mine happy

| DauFinPreaDivin a răspuns:

Da

| Claudiu709 a răspuns:

Da,si am suferit mult din cauza fetei.Dar tot o iubesc!

| BIOMAN a răspuns:

big grin dap