| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Te-ai întrebat vreodată cum o mai duce ex-ul sau ex-a ta?

Răspuns Câştigător
| Ryuzaki a răspuns:

Nup, chiar nu ma mai intereseaza dupa ce nu mai e cu mine.S-a terminat, fiecare pe drumul lui.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles.Nu poti sterge din suflet sau din memorie aceste lucruri.Toti,cand ceva nu merge bine, ne refugiem in amintiri.Ne intrebam daca am facut bine sau rau despartindu-ne. Daca puteam face altceva,atunci...E in firea omului. Oricum, de uitat, nu poti uita!

| Anca a răspuns:

Da, si chiar aflu`, pentru ca sunt amica cu majoritatea fostilor mei laughing O duc rau majoritatea rolling on the floor

| IloveME a răspuns:

Pfff ink de cate ori.prefer sa nu fac asta pentru ca eu numesc fosti doar persoanele la care am tzinut intr-adevar si de fiecare daca ma inervez pentru ceea ce putea fi si nu a fost! in fine...fiecare ex este un pas de a ajunge la actualul, la actualul c va schimba viata mea cu adevarat big grin

| Dav7id a răspuns:

Da.Chiar daca ne-am despartit, inca sunt constient ca a fost ceva frumos intre noi si chiar as vrea sa mai stiu ce face, chiar daca intreb prieteneste si altii cred ca gata iti place iar de ea.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu niciodata pentru ca din moment ce ne despartim este ca si cum aceasta persoana nu ar fi existat pentru mine.la ce mi-ar folosi sa imi consum energia gandindu-ma la ceva ce nu are sens? sorry dar asta este! fundita?

| deea89 a răspuns:

Da de multe ori.si de curiozitate dar si sa vad daca ii este bine in viata pentru ca totusi am fost 2 ani jumate impreuna si nu poti uita chestii peste noapte si pers respectiva.chiar si cu alt iubit o sa ma intreb ce mai face, daca e bine sanatos ca totusi l`am iubit mult

| danydanydany a răspuns:

Daaa... straight face
zi de zi straight face
eu am stat cu o fata anul trecut din 27 Aprilie pana in 11 Mai cand ne-am despartit.
am stat o perioada relativ ff scurta straight face
dar a fost prima care mi-a schimbat viata sa zic asa desi pana atunci am fost mare ''vanator''
de atunci zi de zi ma gandesc la ea si ma interesez cu cine sta si ce face straight face

| reyna_7838 a răspuns:

Da, deseori straight face