| Mihai_5019 a întrebat:

Te-ar impinge criza financiara sa faci sex pe bani?

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Nu e indicat sa faci lucru asta nu-i bine. mereu banii nu se ajung.dar asta nu inseamna ca trebuie sa te oferi la toti nenorociti

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu aveam de gand sa ma bag actor porno dar cand am auzit ca cer 100€ pentru casting am zis ca soferia e mai buna.

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Niciodata! Sa te vinzi pe bani? Nu as face asa ceva nici daca as muri de foame! Mai bine as cere sau as cersi pe strada decat sa imi vind trupul la orice zabalos! Nu raspunsul meu e nu! Pacat pentru femeile care se vand fara rusine pe bani