| sonny12 a întrebat:

Am si eu o mare nelamurire! In dimineata asta, cand am intrat pe facebook, am gasit o persoana ca numai era in lista mea de chat, cea care arata offline si online in dreapta. cand am intrat pe profilul acelei persoane, imi arata adauga prieten! este posibil ca sa fie erori de la facebook?laughing) sau pur si simplu m-a sters? vreau raspuns concret!

1 răspuns:
| radu2211 a răspuns:

Pai ori ai sters-o tu, ori sunt erori, dar nu cred ca ai sters-o, nu prea stiu ce sa zic daca ea te-a sters, in caz ca erati certati asta e varianta, te-a sters ea, cel mai bine ar fi sa o intrebi la ea cum apare