| audculori a întrebat:

Te dez... daca porti tanga?

Răspuns Câştigător
| byoana a răspuns:

Nu, draga mea.Stai linistita.
Te-am pupat!

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu.

| Rayyy a răspuns:

Nu, bineinteles ca nu!

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Ce prostie laughing. Nu, stai linistita. Nu are nici-o treaba lenjeria pe care o porti cu virginitatea.

| Cypronge a răspuns:

Lenjeria de tip tanga, nu te va dezvirgina.
Si ata subtire se tine la spate intre fese nu in fata in zona vaginala, pentru dezvirginare e altfel procedura ca sa zic asa, nu stiu cati ani ai domnisoara dar cred ca trebuie sa stii cate ceva despre sex asa ca iti recomand sa intri pe site asta pentru a te documenta mai bine despre sex si dezvirginare http://psisenzual.wordpress.com/2007/11/30/dezvirginarea-deflorarea/

| carminaburana43 a răspuns:

Absolut nu.

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Lol!

| Alleksandra a răspuns:

Normal ca nu! Ce e in capu tau?rolling on the floor)

| DianaPaula14 a răspuns:

Chiar nu stiu si vreau sa aflulaughinglaughinglaughinglaughing

| CarMen_6610 a răspuns:

Dragutza intrebarea orkmoh go on

| CarMen_6610 a răspuns:

Da normallaughing, iar daca porti OB ramai gravida:-ss deci ai grija

You were funoh go on

| XCamiX a răspuns:

Nu ma.

| deya95 a răspuns:

Ce tampeni mai zici... u stii ce inseamna sa te dezvirginezi? http://drsex.terapiam.ro/2007/09/03/dezvirginarea/

| Alasia a răspuns:

Cati ani ai? 2? cum sa spui asa ceva? clar ca nu, domne ce cap au unii

| Golanuu a răspuns:

Te dezvirgii daca ma suni pe mine.