| anonim_4396 a întrebat:

Cum este sa porti chiloti tanga?

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Foarte comod, insa daca nu ai purtat niciodata...

| darrio2007 a răspuns:

Ceva asemanator ca in fundul gol.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar ce intrebări profunde ai, de unde le scoti?

| neutrino a răspuns:

Dupa nume esti fata, dar la inceputul anului te plangeai ca, in anumite situatii ti se inmoaie penisul. Acum o luna, tot tu spuneai ca ai un frate, tot de 13 ani, care poarta tanga. Deci stii foarte bine cum este sa porti asa ceva. A fi de la tara, dupa cum tot tu spui, nu este un dezavantaj, ba din contra, dar trebuie sa intelegi ca fiecare isi acopera "podoabele" dupa cum crede ca se simte mai bine si de ce nu, dupa propria personalitate.

| peperonies a răspuns:

E nasol, te strang intre testicule sad

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca pasarica ta este prea sensibila, mno nu vei putea purta.

| Leerix a răspuns:

Incearca sa porti si iti vei raspunde singur la intrebare.

| tynna009 a răspuns:

Iti sugerez sa nu porti chiloti tanga pentru ca este foarte incomod si cu timpul ti se vor desparti fesele

| ppraluca a răspuns:

Vreau sa te cunosc mai bine sa vad daca iti sta bine in tanga"