| DianaRaluca18 a întrebat:

De ce nu e bine sa porti chiloti tanga?

23 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Cine a zis ca nu e bine?
daca alegi un material bun/de calitate, care nu provoaca iritatii, atunci da.
pot deveni incomozi daca sunt purtati timp indelungat.
dar au si ei rostul lor, cand porti ceva stramt sau o anumita vestimentatie, si nu vrei sa se vada dungile vizibile ale lenjeriei intime normale.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Nu sunt buni deoarece pot provoca vaginite din cauza bateriilor care ajung din zona anusului in zona vaginala.si mai pot provoca si unele afectiuni ale anusului daca sunt f stramti.

| CoquineNoire a răspuns (pentru SunnyDay88):

Pai asa patesc alea care nu se spala ca lumea la kuur.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Nu, gresesti tongue

| CoquineNoire a răspuns (pentru SunnyDay88):

M-ai controlat tu pe mine sa vezi daca gresesc, sau ma rog, pe altele?
vorbeste in numele tau.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Nu vorbeam de tine. of! ce mai suferi!

mergi la ginecolog si vezi ce iti spune :daca sa te speli mai bine sau sa-ti schimbi lenjeria...

| CoquineNoire a răspuns (pentru SunnyDay88):

Nu sufar, ma enerveaza astia care isi dau cu parerea de parca stiu ei sigur, cum sta treaba in general legat de ceva, si despre riscurile purtarii unei piese vestimentare, cum e cazul de fata.
sunt o gramada de fete care poarta si in fiecare zi si nu patesc nici pe dracu.
altele sunt mai sensibile, intr-adevar, dar sa nu generalizam acum.; nu toate au pielea sensibila, si am zis si mai sus, daca porti rar, e ok.
si tot asa, mi se rupe si de ce zice ginecologul, sunt o gramada de doctori prosti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Va certati pe niste chilotei, fetelor?

| CoquineNoire a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine vorbea...Guess Who.
si tu te-ai certat cu aia de la Parazitii laughing

| ktlina a răspuns (pentru CoquineNoire):

Ai mare dreptate... Daca as sta sa comentez la toate comentariile prostesti mi-ar lua o zi intreaga.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Eu? eu..nu,eu sunt un trecator.

| Cristiann25 a răspuns (pentru SunnyDay88):

MissBlaHck! SunnyDay stie din propria experienta nu trebuie sa te superi ca spune adevarul despre ea!

| CoquineNoire a răspuns (pentru Cristiann25):

Domnu, atata timp cat cineva imi da reply si imi zice ca gresesc, raportandu-se doar la experienta ei/lui proprie, am tot dreptul sa zic ca mi se rupe de ce zice, atata timp cat nu ma regasesc in ce spune.
sa zica adevarul despre ea fara sa-mi dea mie reply sa ma contrazica.
claros?
ita la el ce agitat e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici,
http://www.saloane-bucuresti.ro/......rtam-tanga
Te pup!

| 220V a răspuns:

Nu e bine, ti se prinde parul dintre fese.

Răspuns utilizator avertizat
| adywow a răspuns:

De ce sa nu porti? Poarta-i!

| L7w7n7d7 a răspuns:

Huh?!
Că nu-s gay bă.

Răspuns utilizator avertizat
| gage a răspuns:

Ca ti se vad pistruii de pe fund. Si din -- se face \, mai apoi | si apoi se imbraca si pleaca. Fii cuminte, poarta gogosari!

| Elena02dragutza a răspuns:

Fiindca poti sa te iriti.

| ALWAYSBELIEVE15 a răspuns:

Ca poate nu observi si iti intra atat de adanc ca nu-i mai gasesti p-urma straight face

| ayopotter a răspuns:

Pentru ca sunt incomozi si iti scot in evidenta fundu si cealalta parte,