| anonim_4396 a întrebat:

Te doare cand te dezvirginezi? Ca eu as vrea sa ma dezvirginez si vreau sa stiu daca doare sau daca simti ceva placut.

Răspuns Câştigător
| raspunz a răspuns:

Ideea e că e bine să începeți cu pași mărunți, întâi sărutări și plimbări, apoi poate atingeri pe sâni, apoi atingeri în zona genitală, și masturbare reciprocă, pentru a înțelege cum funcionează. Te poți masturba și singură pentru a descoperi ce e ăla orgasm și cum e anatomia ta acolo jos. Puteți face sex oral, dacă ești de acord cu asta, dacă vrei să simți plăcere și să oferi, dar vrei să păstrezi virginitatea pentru când vei fi sigură. Dacă ați trecut prin toate etapele astea și acum ai vrea să faci dragoste primindu-i penisul în vaginul tău, atunci trebuie să lași frica la o parte și poți face dragoste cu el liniștită. Dacă ești umezită bine, dacă eventual ai avut deja un orgasm înainte și el este blând când te penetrează, totul va fi ok. S-ar putea să doară puțin, dar nu foarte tare. A doua oară va durea și mai puțin și tot așa. Poți incerca să stai tu deasupra prima dată și așa vei controla mai bine pragul dureros.
Dacă în schimb nu vrei pentru că nu te simți pregătită pentru pasul ăsta, mai așteptă și folosește alte căi pentru a liniști pofta de sex...
Oricum ar fi, practică sexul DOAR protejatwinking

14 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Depinde cat de excitata esti. Daca esti foarte excitata poti sa nu simti. Durerea este suportabila daca baiatul stie ce sa faca.

| eXpreSSss a răspuns:

Buna! Primesti un sfat de la un baiatwinking. Banuiesc ca esti fata nuh? Oky hai sa iti zic cum sta treaba... sincer, prima data doare dar asta depinde de el. Prima data doare dar dupa aiaaaa, vaii vaii vaiii ce va mai placeeeee :X si o sa vezi ca asa o sa fiewinking success si dezvirginare usoara tongue. funda? tongue

| ZORRA a răspuns:

Cati ani ai?

| N0NameForY0u a răspuns (pentru ZORRA):

25,si sunt maritata de 2 saptamani.

| Jigsaw a răspuns (pentru N0NameForY0u):

Facepalm

| babybu a răspuns (pentru N0NameForY0u):

Pai si de 2 saptamani nu s-a atins de tine? ori e gay sotul tau ori ...nu stiu ce sa zic e bine ca te-ai maritat dar de 2 saptamani faci nimic...nu prea mi se pare in regula

| N0NameForY0u a răspuns (pentru babybu):

EU am refuzat.Deoarece inca n-am fost pregatita, bine asa cred eu.

| xProxy a răspuns:

Prima data doare. Dar este si o placere deosebita.

| Goguletzu a răspuns:

Hai ca te dezvirginez eu si iti dau si ceva calmante sau somnifere si nu simti

| bLoNnNda a răspuns:

Sper ca nu vrei sa te dezvirginezi singuralaughing la inceput nu o sa fie ceva "wow ce bine m-am simtit"" si daca o sa te doara sau nu depinde de baiat si de cata experienta are cu virginele si depinde si de cat de excitata esti.Daca esti incordata si te gandesti doar daca o sa doara sau nu s-ar putea sa fugi si sa mai ramai virgina o perioadalaughing o sa simti "ceva placut"atunci cand deja o sa te obisnuiesti cu "durerea"".asta depinde de tine si de el. daca e un animal care da cu draci in tine mai bine nulaughingla inceput o sa fii cam dezamagita dar apoi o sa vezi ca o sa te simti minunat:* app. sper sa faci asta cu un baiat pe care il iubesti si care te iubeste, nu sa o faci doar din dragul de a nu mai fi virgina ca o sa regreti mai tarziuwinking sper ca te-am ajutat:* si poate primesc si fundabig grin

| LuminitaRoz a răspuns:

Buna!
Da.te doare,dar sa stii mereu ceva : La o fata, cel mai important lucru e DEMNITATEA!
Nu te distruge de pe acum, si intr-un fel durerea va fi cu atat mai mica cand o faci cu cel cu care de casatoresti.
Mai asteapta, nu te grabi.ai toata viata inainte! happy

| gabrielaasamy a răspuns:

Heyy! Buna! Si eu ma intreb mereu daca doare cand te dezvirginezi am un coleg la scoala care ma inteleg ff bine cu el si mi-a spus ca nu doare doar putin la inceput! Baftaa

| Eugeniutomitaprimul a răspuns:

Desigur doare!

| giuseppe88 a răspuns:

Ai 25 de ani, esti casatorita si inca virgina?
Ori sotul tau e impotent ori e gay.