| EduardPaul94 a întrebat:

Te doare cand te dizvirginezi?straight facein cazul baietilor ma refer.

3 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Te doare dar doar putin, pe langa asta e o durere care meritahee hee
poti sta linistit ca iti va placeawinking...bafta

| Alystar a răspuns:

Te doare capul din cauza asteptarii laughing, trebuie sa fii foarte rabdator si atent cu cealalta persoana.
in rest nu are ce sa te doara. pentru usurinta contactului sexual ar trebui sa folosesti lubrifiant si binenteles prezervativ pentru protectie

| Tzuna a răspuns:

Nu, cand te caci iese ca o flegmalaughing...si ce sa te doara, mana? date cu vazelina sa nu faci bataturilaughing)