| Rareș1234567 a întrebat:

Cand te dizvirginezi te doare?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca esti baiat, la dezvirginare te doare putin si apoi aceasta se transforma in placere nemaipomenita.

| grab a răspuns:

Nu doare, barbate!
pentru femei e ceva durere dar e din aia dulce, ca sa folosesc un oximoron... happy

| loveM a răspuns:

Da, doare...

| BzT a răspuns:

Durerea este placuta, dar existenta! Trebuie facuta si asta!

Da-mi un pm cu varsta, sa-ti zic parerea mea daca sa o faci sau nu, am mai vazut o intrebare de la tine si vad ca esti cam pusa pe treaba.big grin

| Daniel_Naghi_1998 a răspuns:

Doare doar un pic.dar nu trebuie sa te gandesti la asta..gandestete ca ce placut e..si durerea trece.,. succes