| ALyNuTzZa:x a întrebat:

Te poti dezvirgina prin masturbare?

Răspuns Câştigător
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Da poti laughing dar nu poti spune ca nu mai esti virgina ca deh nu te`ai dezvirginat cu ''chestia''lui

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iti poti rupe himenul. Virgina esti pana la primul contact sexual (oral, anal, vaginal, masturbare reciproca).

Abh
| Abh a răspuns:

Daca folosesti metode de stimulare intravaginale, da, poti sa-ti rupi himenul.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Ms ca m`ai ales castigatoare si sper ca ti-am fost de folos:*

| unu a răspuns:

Poti sa-ti rupi himenul, dar tot virgina ramai.

| unu a răspuns:

Autoexciatie reciproca nu suna bine

| unu a răspuns:

Autoexciatie reciproca nu suna bine

| madylynatha a răspuns:

De ce ai vrea sa te dezvirginezi? am inteles din alte intrebari deale tale ca ai 11 ani tu esti sanatoasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 4 tipuri de sex:
Oral, anal, vaginal si digital e da tu te poti dezvirgina din masturbare dar cam asa este tu tot virgina ramai pentru ca de aceea este facut contactul sexual femela=mascul ori in mai multe cazuri de fata ambele sexe fac dragoste cu aceleasi sexe boyxboy girlxgirl uite eu vreau sa dau la medicina si chestiile astea sunt simple si pentru oameni care nu stiu sexul digital este cand masculul(femela la lesbiene) baga degetul... pe partea anala ori vaginala sper sa va fie de folos.