| anonim_4396 a întrebat:

Prin masturbare interna te poti dezvirgina?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu vrei un bărbat?

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Ce dracu' e aia?
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Masturbare interna"...de unde le scoateti? laughing

| Zenithf a răspuns (pentru anonim_4396):

Creca o vrut sa zica masturbare cu stimulare vaginala sau cam asa ceva, nici eu nu sunt forte in privinta acestor termeni medicali. big grin

| anonim_4396 explică (pentru Zenithf):

Stiu ce a vrut sa zica, da' a formulat intrebarea aiurea.

| Zenithf a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, stiu, stiu ca stii, stiu ca stii ca stiu si stiu ca... ahh, ce mai conteaza. Ma descarcai si eu...
Greu serviciul asta, lucru 5 zile pe saptamana si stau numai 2... nu-i drept! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Zenithf):

Bine ca le ai si p-alea 2, altii au doar una sau deloc. Oricum, te poti relaxa foarte repede cu putina muzicawinking

| CityOfSatan a răspuns:

Depinde mult cat de elastic iti e himenul, dar in principiu, da.

| CrazzzyA a răspuns:

Da.

| CrazzzyA a răspuns:

Daca iti rupi himenul, adica sangerezi, atunci poti sa zici ca te-ai dezvirginat. Desi in unele cazuri poti sa-ti rupi himenul, dar sa nu sangerezi.

| KoZzZ a răspuns:

"Masturbare interna"...de unde le scoateti?winking; 0

| KoZzZ a răspuns:

Masturbarea: unul dintre instinctele primare ale umanităţii. În secolul al XIX-lea era o boală, acum este un remediu.

| OneMore a răspuns:

Daca curge sange, inseamna ca da.

| danutuionica a răspuns:

Nu stiu dar tiar prinde bine un penis poateal meu