| ...:::.danut.:::... a întrebat:

te poti dezvirgina prin masturbare? doctorul observa daca te masturbezi?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca te masturbezi intravaginal, da, te poti dezvirgina!

Doctorul stie daca esti sau nu virgina in urma controlului!

| TeoPT a răspuns:

Chiar daca iti rupi himenul prin masturbare(se poate) asta nu inseamna ca te dezvirginezi.dezvirginarea se produce la primul act sexual de orice fel nu conteaza daca e vaginal anal sau oral.nu e nevoie de ruperea himenului ca sa te dezvirginezi.

In concluzie: Nu exista dezvirginare prin masturbare
Doctorul poate observa daca te masturbezi, daca iti rupi himenul. daca nu il rupi nu are cum sa observe

| mihaela_7412 a răspuns:

Depinde de cum te masturbezi

| aalina_9580 a răspuns:

Dezvirginarea inseamna ruperea himenului.Depinde cum te masturbezi tu.