| Vladonelol a întrebat:

"Tell me your story", sunt interesat de povestile voastre, orice poveste de viata, dau funda la cele mai interesate

Răspuns Câştigător
| aveguzatu a răspuns:

Când m-am mutat la alta gradinita a fost greu.Toti copiii radeau de mine pentru ca știam mai multe decât ei.
După doi trei ani tata s-a imbolnavit foarte rau, am crezut ca o sa-l pierd.
Când am intrat la scoala am cunoscut adevărata mea prietena(Antonela).
Era o zi de iarna când am aflat ca a fost omorata.
Am început o cariera in teatru.
Acum am zece ani. Anul asta. am fost operata de apendicita.Acum doi ani mi sa întâmplat un accident si mi-am spart capul.
L-a cinci ani o doctorita mi-a greșit medicamentele.
Mi-a dat atâtea de puteternice ca era sa mor.
De pasti am primit un pui de iepure.
Atâta de mult am ținut l-a el.
Dar eu stau la bloc așa ca l-am dus la bunici.
Bunici l-au vândut la un vecin.
Acum doua saptamâni el a murit.
Iar nenea ăla l-a jupuit si la dat la câine.

3 răspunsuri:
| Kiddu95 a răspuns:

De cand eram mic am fost bolnav. La 3 luni am inceput cu Hernie pe partea stanga. Toate bune si frumoase pana la 3 ani. Unde iar am avut hernie pe partea dreapta. Dupa aceea pana la 12-13 ani lesinam fara motiv. La spectacol. La biserica. Mi s`a spus ca este din lipsa tatalui care pleca in strainatate. O data cu pubertatea am inceput sa`mi revin... Dar la 14 ani. Am facut o "criza" de apendicita asa ca m`am operat. In clasa a 8 am avut piciorul stang in ghips din cauza la crestere. In clasa a 10 la fel... Piciorul drept. Iar acum (16 ani) Mi se incarneaza unghiile si trebuie sa ma duc la pedichiurista la fiecare 3 saptamani. + 4 operatii la degetul mare. Cam asta este "Povestea mea". Partea rea big grin

| sεcяεт a răspuns:

Pai nu pot sa spun povestea mea are inca un,, happy end''. La o zi de la nastere am fost lasata in fata unei biserici din orasul meu, intr-o gecuta la -5 grade, dupa care cateva saptamani am asteptat acolo la manastire pentru ca o familie sa vina sa ma ia. Parintii mei adoptivi ma iubesc, dar acel sentiment ca pot rece pe langa mama mea biologica pe strada si sa nu stiu ca ne circula acelasi sange prin vene, ei bine, acel sentiment ma doboara uneori. This is my story!

| Alishia a răspuns:

M-am nascut in Bucuresti, am fost mutata la 2 gradinite, 3 scoli generale si doua licee. Dupa ce am terminat clasa a doua m-am mutat intr-un sat pe km 50 langa autostrada, dupa ce am terminat clasa a patra m-am mutat in Campulung Moldovenesc, am stat acolo pana in clasa a opta.La sfarsit de clasa a opt-a tatal meu natural a incercat sa ma omoare, toata viata mea m-a batut, chinuit, cu nopti petrecute in mijlocul ierni afara dezbracata sau in pijamale si alte chestii de genu. Dupa ce am terminat 8 clase mama m-a luat de acolo si m-am intors in Bucuresti unde m-am inscris la al doilea liceu. Tatal meu ma suna sa ma intrebe daca ma drghez sau fumez, altceva nu-l intereseaza. La sfarsit de clasa a patra mi-am spart nasul, am avut un accident cu bicicleta si am ramas cu o cicatrice aproape invizibila.La 14 ani, la o saptamana dupa ce am facut prima oara sex, am fost violata de fratele celei mai bune prietene.Acum stau cu mama si tatal vitreg si totul e bine.