| Daei a întrebat:

Ma plictisesc si am chef sa citesc povestile voastre de dragoste. Cea mai frumoasa poveste va fi rasplatita ca atare happy

1 răspuns:
| blondutzata a răspuns:

Buna eu am fost foarte rusinoase in clasele gimnazialle m-am indragostit de un baiat cu ochii albastri blond inalt dar vorbea foarte urat iar eu i-am dat o sansa sa fim impreuna dar vorbea urat ca dracu cu preotii chestii care nu le public iar apoi ne-am certat pentru ca era prea grosolan vorbea urat dar apoi i-am aratat ca nusi bate joc de mine si neam departit si apoi cu mine n-a mai avut 2 cuvinte e adevarat funda plizz