| APOSTOLVIVIANA a întrebat:

Testele de sarcina ieftine dau rezultate bune?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, de exemplu testul Barza, care e cam 10 lei, este foarte bun. Sigur, nu infailibil, dar nu exista asa ceva.

| ElenaMaria a răspuns:

Eu am facut odata 2 de la o firma minut. Da is bune mai ales daca sarcina e mai avansata. Daca ai 2 luni sigur se vede.

| Mar a răspuns:

Pai iti iei test la pret ieftin -calitate scazuta
ar trebui totusi sa iti iei un test de sarcina un.intreaba la farmacie care e bun si mai convenabil.pa-pa happy

| alexutza_5803 a răspuns:

Toate testele sunt la fel, ce difera la ele este decat pretul atat. Daca esti insarcinata oricare iti arata astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are dreptate elena daca sarcina e avansata atunci ofera rezultate bune dar daca ti-l faci in mai putin de 10 zile dupa actul sexual nu prea stiu din propria experienta mai sigur sunt cele un pic mai scumpe pana la urma te mai uiti la bani cand e vorba de asa ceva?

| Crystinutza_5357 a răspuns:

Cele mai bune sunt barza si surecheck, la pretzuri convenabile.

| Vadimo a răspuns:

Vorba evreului"nu sunt atit de bogat ca sa cumpar lucruri ieftina"aici e logika! nimic cei ieftin nu-i sigur

| m1 a răspuns:

Domnisoare iti spun eu ca nu sunt la farmacie din alea scumpe astea ieftine nu dau rezultate ori iti spune cae negtiv dar e afirmativ sau chir invers