| Alien a întrebat:

Ti-ai inselat sotul/sotia/prietenul/prietena vrodata?

Răspuns Câştigător
| Gigiku a răspuns:

Nu! daca e sot/sotie/prieten/prietena ar trebui sa insemne ceva pentru tine. Daca nu, inseamna ca e un nimeni si ca cel/cea cu care ai inselat inseamna mai mult.

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca n-am prietena laughing

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu am inselat si toata viata o sa incerc sa ma tin departe de ispite!

Dragoste fara fidelitate nu exista!

| Zenithf a răspuns:

Nu. M-am gandit la asta, nu as cauta niciodata sa imi insel sotia, nu stiu insa ce as face daca mi s-ar pune ispita in brate, cred ca n-as rezista tentatiei. straight face

| Razvan a răspuns:

Nu. Dar asta nu ma scuteste de scenele lui de gelozieoh go onchatterbox

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu, niciodată şi nici nu am s-o fac happy!

| nobody_9468 a răspuns:

Da, pe fostul cu actualullaughing. Interesant, nu?smugsmug

Bafta.

| Barajag a răspuns:

Inselatul de catre partenerul de viata, este dureros oricare ar fi forma de manifestare a tradarii.
Este evident ca, pentru femei siguranta caminului este mai importanta decat o aventura a partenerului si automat rezultatul concluziei este perfect valabil, si anume ca o femeie este mai putin afectata de o tradare de-o noapte a partenurului decat una de lunga durata care ar putea afecta iremediabil linistea caminului ei.Asadar nu suntem toti usa de biserica, nu stim ce se va intampla pe viitor, pana acum am fost cumintebig grin

| User a răspuns:

Mnu... is foarte fidellaughing

| nicol20 a răspuns:

Nu si nu as face asta niciodata stii ca este proverbul accela ce tie nu iti place altuia nu ii face

| alone a răspuns:

Da sa int sa stau o data cu 2 baieti in acelasi timp dar doar o saptamana dupa am renuntat la unu... ei nu au aflat nikiodata nim

| Crs a răspuns:

Da

| Crs a răspuns:

Da, o data

| swet girl 22 a răspuns:

Da si eu pe fostul cu actualul. m-am plictisit de el si am gasit altul m bun

| claudiea79 a răspuns:

Nu. si nu as face asa ceva niciodata pentru ca nu este moral. pentru ca nicu mie nu imi place sa fiu inselata. pentru ca il iubesc si sint fericita cu el. pentru ca nu distrug o relatie de 3 ani degeaba. oricum sint cu barbatul perfect. in alta parte nu am ce cauta. altceva mai bun nu exista.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Ba de ce sa mint si sa spun "ahhh eu sunt cuminte n-am inselat."Ba da.Am inselat. Dar a fost cazul. Sunt o fire foarte razbunatoare si de aceea cand ma simt atacata atachappy
Da! Am inselat

| dede070707 a răspuns:

Normal.
Asa. i la moda acum smug

laughing

| Mara_1046 a răspuns:

Nu, nu mi-am inselat prietenul niciodata si nici nu am de gand sa o fac. Cand cineva recurge la astfel de "gesturi" inseamna ca nu gaseste ceea ce vrea/ceea ce ii trebuie/ceea ce ii place la partenerul "oficial".

| biscuite a răspuns:

Da si nu-mi pare rau, doar cine trece prin ce-am trecut eu poate sa inteleaga.

| Alien explică:

Va place fata din poza?

| MsETouch a răspuns:

Da... la o petrecere si am ales sa-i spun lui deoarece auzisem de la o prietena buna ca baiatul deja incepuse sa se laude la lume si ma inteles si am fost mult timp impreuna de atuncibig grin

| RobyFast a răspuns:

Nu, si nici nu cred ca se merita, de ce pentru o placere trupeasca de o noapte sa pierzi placerea sufleteasca si cea trupeasca care ti-o poate oferi sotul/sotia pentru toata viata... Cel putin asta e parerea mea...

| sergyu_2590 a răspuns:

Nu nu se merita asa ceva si ...nici nu-mi trece prin cap asa ceva

| lalu666 a răspuns:

Da si acum imi pere foarte rau pentru ca am pierdut tot ce era mai frumos din viata mea
... dar eu incerc sa cred cauma ca speranta nu moare niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
e fain

| Maria8494 a răspuns:

Ești îndrăgostit de cineva și el/ea nu răspund gestului, frustrat din cauza unei despărțiri, atunci poți Contact Spell, vrăjile lui vor atrage acel iubit înapoi în viața ta. Îți readuce fostul înapoi și ajută la rezolvarea căsniciilor rupte. Viața este prea scurtă pentru a fi nefericit. Gandeste-te la asta.

Notă: acesta este total inofensiv și nu are efecte secundare

WhatsApp: +12897808858
E-mail: drrobbinsonspiritualhome@gmail.com
https://www.facebook.com/Drrobbinson