| Annaa_5032 a întrebat:

Ati inselat vreodata? si daca da, care au fost motivele? dar pe pritene/prietenul, sotia/sotul pe care ati inselat, il/o iubeati?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi se pare ca da, eram intr-o relatie la distanta ea din Romania (fata) si eu in strainatate si am fost afara odata si am fost cu una doar asa sa ne pupam stii tu.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Nu, nu am înşelat. Şi nu cred că cineva, deşi îşi iubeşte partenerul, înşeală. Nu există aşa ceva.

Baftă!

| dan_2834 a răspuns:

Nu! Nu am inselat niciodata si nici un o sa fac asa ceva.Asa cum nici mie nu imi place sa fiu inselata, nici eu nu insel.

| rony a răspuns:

Nu.Si cu motivele de a insela? unii cauta motive chiar daca-si iubesc partenerul, poate din curiozitate.

| andeeee a răspuns:

Nu am inselat niciodata