| GeorgeDRX a întrebat:

Toata lumea spune ca, daca vrei ca o fata sa te placa trebuie sa te comporti frumos cu ea. Dar daca te comporti frumos cu ea te baga in friendzone. Nu mai inteleg nimic, cum e de fapt?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Trebuie sa stii cum sa fi badaran daca vrei ca fata sa se indragosteasca de tine

| RAY a răspuns:

Totul sta in atractia fizica, daca o atragi fizic va vi atrasa de tine, cand vezi ca ea comunica cu tine ca o amica e semn ca nu te place, nu e asa greu cica in 10 secunde stim daca ne place cineva, chiar daca te coportica un badboy si esi urat tot degeba e, acei badboy sunt si frumosi, la varsta ta fetele pun mare accent pe fizic apoi pe banii pe la 30 asa

| alexandrualind a răspuns:

Depinde de fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o diferenta in a te purta frumos cu ea si a fi catelul ei. A fi mereu de acord cu ea, sa fii mereu acolo cand ea are nevoie, etc etc. In ziua de azi ai mai multe sanse daca esti nesimtiti si / sau distant, nepasator. Ce zic ele " ce, nu sunt destul de bun pentru el" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de atitudine nu de cum te comporti cu ea.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Depinde cum "frumos". Daca esti acolo cand suna si ii faci toate mofturile si ii asculti povestile cum s-a dus ea cu catelul la plimbare acum 3 zile si bla, bla, da aici te baga la friendzone. Daca ii spui pe un ton FRUMOS si indirect ca nu iti pasa de catelul ei, ci iti pasa de ea si cat de mult se poate abtine fara sa se gandeasca sa nu te sarute.Prima oara iti faci intentia cunoscuta, iar atunci nu ai cum sa ajungi in friendzone.Te plac, tu ma placi? Nu! Bun, la revedere. Iar daca e pozitiv continui cu fata, nu e greu

| GeorgeDRX explică (pentru TheLoveDoctorr):

Daca te comporti asa cu ea din prima nu crezi ca ea va zice "Daca s-a dat la mine din prima, cred ca asa face cu toate".

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru GeorgeDRX):

Inseamna ca e ipocrita si nu se simte destul de importanta.Totusi e un lucru bun, vede ca esti deschis si ai curaj.Sau dupa principiile ei ar trebui sa stai si sa astepti ca ea sa faca primii pasi?