| 97Alex97 a întrebat:

Toata lumea spune ca un tip atragator si cu succes la femei trebuie sa fie increzator, dar ce inseamna asta mai exact? Cum se manifesta acea incredere de sine, cum ar trebui sa te comporti? Inseamna sa nu ai rusine, sa ai tupeu? Daca vezi un barbat pe strada care e increzator, si sa zicem ca e interesat de tine, ce ar trebui sa faca pentru a-l cataloga ca fiind un barbat increzator, si, automat, oricum ar arata respectivul, sa-i acorzi o sansa?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia cu noroc la femei merg si le baga bani in tate apoi le duce la pat.

| sayWhaaat a răspuns:

Pentru a avea succes la femei, pe langa MULTE altele, da, trebuie sa fi increzator in tine, sa nu-ti fie frica de un eventual refuz, sa abordezi o fata ca si cum ai face asta in fiecare zi.

| stark47 a răspuns:

Ai vazut vreodata un ospatar in prima lui zi de munca? se citeste pe chipul lui ca e speriat. felul cum vorbeste, rasul isteric, glumele rasuflate, astea te dau de gol ca nu esti increzator.pe de alta parte.cineva cu incredere e ca si un sofer de 20 de ani care merge cu 20/h.si da, inseamna sa ai putin tupeu, pentru ca esti INCREZATOR ca nimic nu poate merge rau.+un barbat poate avea acest gen de incredere in sine pentru ca a avut experinta cu femei slabe de inger.sanse acorzi oricarui crezi tu ca merita, indiferent de experienta sau de increderea care o are in el

| неизвестныйй a răspuns:

Un bărbat încrezător e un bărbat care are încredere în sine şi nu merge cu premisa că _asta mă refuză_.
Dacă e refuzat sau o dă în bară nu se descurajează.

| K1dduu a răspuns:

A fi increzator inseamna a merge la sigur catre succes. happy