| warGamer a întrebat:

Tocmai am citit cum o fata intreba baieti daca au sarutat alti baieti

care fata a sarutat alta fata? e ceva normalbig grin

Răspuns Câştigător
| dani701 a răspuns:

Buna.
1.Nu as saruta un baiat nici sa ma impustilaughing
2. Am vazut fete care se sarutau. Dar nu erau lesbyhappy Si cred ca e normal si e mai normal decat la baietilaughing

16 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

rolling on the floor)-nu
-nu sunt curioasa
-nu mi se pare o provocare
-mi se pare o chestie impotriva firii
-mi se pare o prostie
-as putea spune ca e si o chestie scarboasa dupa parerea mea
-Nu am nimic împotrivă atâta vreme cât nu o fac în raza mea vizuală.

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

Doar ce m-ai intrebat daca vrei in pat cu mine si cu David Gandy si acum... sad nu te mai primesc in pat!

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))) dar cine a zis ca te sarut pe tine? laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

rolling on the floor adica eu stau in curul gol langa voi si ma uit rolling on the floor

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)) nu chiar... facem cu schimbu'. intai te uiti tu, dupa i-au eu o pauza si ma uit eu la voibatting eyelashes e bine asa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

Incepi tu si termin euhee hee

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

Merge si asa rolling on the floor)))

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Doar cele care vor "manage a trois" se saruta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

De unde concluzia asta? intre doua nu se poate?

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt scumpe jucariile sexuale.Nu ai vazut ce au explodat preturile in sex shopuri?sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Vrei sa iti insir eu, aici site-uri cu vibratoare ieftine rolling on the floor

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai taie din ele da`le dreacurolling on the floor

| DeeaMarry a răspuns:

Da... Sa stii ca e extrem de normal!
E doar impotriva legilor naturii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu! happy sfarsitul a fost frumoslove struck

| Myrru a răspuns:

Nu, nu cred ca e ceva normal! fetele care saruta alte fete pe buze se numesc *lezbi*

| warGamer explică:

Multumesc de ajutor am pus un pariu cu un prieten ca nu pot strange 15 raspunsuri in mai putin de 3 ore
a si cineva a primit funda ca mati ajutat