| Sara2 a întrebat:

Tocmai am patit o faza penibila... vorbeam pe mess cu cineva si a inceput sa imi puna intrebari legate de sex si eu i-am spus "lasa-ma dracu in pace cu sexul tau sa stii ca nu sunt obsedata de el" si i-am trimis din greseala prietenului meu cu care vbeam si cu el pe mess... ce ma sfatuiti sa fac ma simt groaznic

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Ti-a placut glumita? Hi hi hi

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai sunt mai multe lucruri care te pot scapa de asta.happy
-Ii sp ca vb cu o prietena de-a ta si ca ea iti povestea ceva legat de sex
-Poti sa ii sp ca a fost o gluma (Cum a sp si Daniela)
-Sau poti sa faci inca ceva dar e cam prostesc rolling on the floor Sp ca ai jucat cu prietena ta un joc din asta in care se pun provocari si ea te-a provocat sa ii sp replica aia iubitului tau happy
Succes!big grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

I-as fi spus adevarul! Si l-as fi facut pe ala obsedat sexual!

| anaid a răspuns:

Mumoasa... ultima varianta e cea mai tarelaughingo sa o incerc si eu la nevoiewinking

| Sara2 explică:

Ms pentru raspunsuri :* l-am comvins

| JustMeFlory a răspuns:

Ii poti spune ca vorbeai cu o buna prietena si iti punea intrebari indecente, si nu aveai chef in momentul ala chef de subiectu' sex.Nu ai de ce sa te simti groanzic. E ceva normal in ziua de azi sa se vorbeasca despre sexbig grin

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Si eu vbeeanm k o prietena pe mess sim'a intrebare km sa se desparta de prietenul ei. iar eu i'am spus,, ii spui simplu:" si at ma contactase pretenul meu fara sa'mi dau seama si i'am sis lui,, nu mai vreau sa fiu k tine pentru ca nu'mi mai oferi nicio placere" laughing) ma rog el a ramas statuie cand a vzut si m'a sunat sa ma intrebe ce am patit pentru ca avusesem o zi minunata laughing) i'am zis ce s-a intamplat iar totul s-a terminat k bine big grin s-a intamplat acum 1 an si ceva... din pakte nu mai suntem ipreuna dar am ramas prietenihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa-ti cauti alt prieten. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii oamenii inca mai vb pe mess aiureli, spune-i si tu ca se mai intampla, dar de ce nu va combinati si voi la cartela aialaughing? asa o sa vb verbal si nu aiurea pe mess.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune-i-i ca un nebun a facut rost de adresa sa de mess si tu i-ai dat accept fara sa stii cine e. Apoi a inceput cu mesajele si tu nu mai stiai cum sa faci sa scapi de el(zi-i ca nu sti sa dai ignore). Si din greseala, i-ai trimis prietenului tau mesajul ala.Nu e grav, ar putea fi chiar o faza posibila, nu? Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de ce... e ceva normal