| Sashamore a întrebat:

Tocmai ce am cunoscut un tip care e varianta mea masculina. Faza e ca din cate am auzit de la prietenele lui nu e genul care are relatii lungi si el e din blaj si eu din tg mures si e si distanta...nu e ca il plac. Il simpatizez. Ideea e ca i-as spune dar mi-e frica de ce o sa spuna el. E foarte open mind baiatu dar abia ce l-am cunoscut. Anyway. Ce ar trebui sa fac? Sa ii spun sau sa mai astept?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Amandoi fiind tipul open mind ai putea sa-l abordezi direct prin a-i propune sa deveniti prieteni sau chiar mai mult in functie si de dorinta si aprecierea lui.Este indicat sa o faci cat mai repede deoarece un lucru amanat dupa o vreme intra in anonimat, sau cum se spune nu lasa pe maine ce poti face azi, lasa-l pe poimaine deoarece se poate ....ca....Succes.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i urgent!

| LoveSleep a răspuns:

Cunoaște-l în continuare și rămâneți prieteni.
În fond, nu e că îl placi.

| Pinocchio a răspuns:

Ce sa spui?
Tu esti fata, asteapta sa faca el primul pas, iar daca tie iti convine ca el este un tip nestatornic, e treaba ta.