| Ivallll a întrebat:

Tocmai m-am despartit de prietenu meu crying(cryingcrying ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Incearca sa asculti muzica ( dar nu de dragoste) mananca ce-ti place tie cel mai mult...sun-o pe prietena ta si vorbeste cu ea despre alte lucruri precum haine...oja

sau roaga-ti un prieten sa te faca sa razi (la mine merge)
bafta in continuare si ai grija de tine incearca sa nu suferi asa mult mai sunt baieti pe lumea asta

13 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Ce vrei tu, acum nu mai ai prieten.

| unknow a răspuns:

Fa-ti altul happy!

| niki a răspuns:

Boceste juma de ora, mananca o ciocolata si uita-l! gandeste-te la viitor, si ca a fost mai bine acum decat mai tarziu! mai sunt si altii si mai buni! bafta la agatat!

| adi4ever a răspuns:

Altul...

| Anonim69 a răspuns:

Sa te linistesti!

| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

Cel mai important sa nu cazi intr-o depresie daca il iubeai mult desigur.Eu am trecut prin asa ceva, dar nu eu m-am despartit de el ci a murit in accident de masina a durat un an pana cand mi-am revenit. Cel mai bine e sa iti vezi de viata ta uita daca poti de el si fii tare toti trecem la un moment dat prin asa ceva, dar sunt atati baieti pe lumea asta...

| FreddieMercury a răspuns:

Atunci, nu mai ai pentru ce sa traiesti. Alatura-te celeilalte lumi, poate il vei intalni acolo pe Freddie Mercury sa iti cante "Love of my life"

| cagulatu a răspuns:

Ce sa faci? Sa te dai cu capu' de pereti.

| roxyana03 a răspuns:

Si eu sunt in acceasta sitoatie, daca te iubeste te va cauta, lasa`l sa`si dea seama de greseala care a facut-o:*

Răspuns utilizator avertizat
| RaduCilaa a răspuns:

Incearca sa vb cu cineva despre asta, sa te uiti la filme amuzante, sa iesi in parc cu prietenele la o cafea prajitura etc., sa asculti muzica sa faci orice sa il uiti. Nu merita sa stai sa plangi in perna.E doar un baiat.Mai sunt destuii baieti.Nu merita sa plangi din cauza unui idiot.Imi imaginez ca din cauza lui v-ati despartit. Mult noroc.

| Magduttza a răspuns:

Cu timpul... il vei uita. adica pana cand iti vei gasi alt prieten. Pana atunci esti libera!

| CretzulinaB a răspuns:

Capul sus! mergi mai departe! doare, dar o sa treaca, intotdeauna o sa fie altul mai bun.stii cum e.ce nu te omoara te face mai puternic.cu sau fara el tot tu esti...asa ca foloseste-ti inca o data farmecele pentru a cucerii un altul...numai asa vei putea uita.fii tare.:*