| Drawings a întrebat:

Heii happy, am o intrebare thinking, voi mai vb cu prietenu/prietena dupa ce s-au despartit de voi?laughing

30 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

El ar mai vrea, eu nu.Consider ca ceva ce este incheiat nu mai are rost fortat ca nu are nici un sens. Fiecare trebuie sa-si vada de drum.

| IoanaIoa88 a răspuns:

Da` happy cei mai buni prietenibatting eyelashes

| Mozambic19 a răspuns:

laughingda, mi-a cerut chiar sa ramanem prieteni si vorbim cam la un interval de 3-4 zilehappymereu intra el pe mine pe mess sau ma sunahappy

| Ekcstsy a răspuns:

Doar la un casual sex eventual cand ne mai intalnim laughing

| Drawings explică (pentru Ekcstsy):

laughing)))))))

| Ekcstsy a răspuns (pentru Drawings):

Si nah atunci nu prea e multa discutie ca e in general cu gura ocupata laughing si dupa intervin alte treburi, dar unul doua schimburi de replici mai sunt

| Drawings explică (pentru Ekcstsy):

Nici nu vreau sa stiu ce fel de replici rolling on the floor)) O.o

| Ekcstsy a răspuns (pentru Drawings):

Use your imagination tongue

| Drawings explică (pentru Ekcstsy):

Am facut-o deja I don't want to see laughing

| IoanaIoa88 a răspuns (pentru Ekcstsy):

Bai, probleme`? thinking

| Drawings explică (pentru IoanaIoa88):

Imi place intrebare :devil))

| IoanaIoa88 a răspuns (pentru Drawings):

Doamne` straight face

| Drawings explică (pentru IoanaIoa88):

raised eyebrows

| Ekcstsy a răspuns (pentru IoanaIoa88):

ASta cand sa o intreb? Cand e desupra mea sau in timpul preludiului? laughing

| IoanaIoa88 a răspuns (pentru Ekcstsy):

Vai de capu` tau` straight face
Nu cred ca intrebarea asta e pusa ca sa faci tu misto`batting eyelashes thinking

| Ekcstsy a răspuns (pentru IoanaIoa88):

Nu a zis nimeni ca fac misto! Asta mi s-a intamplat mai demult asta am zis. Ca s-a ajuns la alte discutii asta e alta poveste. Ce a insemnat acel "Bai probleme" de la tine nu inteleg dar tu stii cel mai bine de ce l-ai pus

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Depinde .....doar daca v-ati despartit asta nu inseamna ca nu te poti comporta civilizat cu exul sau cu exa, fara resentimente, desi la inceput poate fi mai greu dar cu timpul daca lucrurile dintre voi s-au incheiat

| Drawings explică (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Am sa tin cont de asta happy. Ms b-)

| KaterinkaBoy a răspuns:

Da.De regula raman prieten cu mai toate fostele iubite.

| dany2696 a răspuns:

Da!

| Helloimys a răspuns:

Pai depinde..este bine sa tii legatura cu el chiar daca este''fostul''este bine sa aveti o relatie de prietenie si de intelegere pentru ca el te poate ajuta dar daca este incapatinat ar trebui sa-i pui punct >.>bafta!:*

| Drawings explică (pentru Helloimys):

Pai ii incapatanat, si eu la fel. laughing)) Ms de raspuns :*

| Xulescuu a răspuns:

Pacat ca nu pot sa injur aici.

| Drawings explică (pentru Xulescuu):

Si de ce ma rog ai vrea sa injuri?waiting

| Xulescuu a răspuns:

Ca m-a inselat, ca s-a nascut, si multe alte

| EpiK a răspuns:

Pai depinde cat de intelegatori/intelegatoare sunt cei care s-au despartit de noi. si depinde de sentimentele care le-am avut unul de celalalt daca mai vorbiti :p