| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa stiu cum pot sa ma impac cu prietenu meu pentru ca m-am despartit de el. As vrea si eu niste sfaturi.

2 răspunsuri:
| underground05 a răspuns:

Da si eu am avut aceeasi problema si am rezolvat.o cea mai buna metoda e sa incerci sa vb cu el sa ii zici ce vrei ce simti vei vedea ca te va intelege nu e asa d greu precum pare,si daca mai adugi la sfarsit si un,, te vreau inapoi, imi pare rau''te va intelege sigur.succes

| Addiction a răspuns:

Hey salut. Cred ca ar trebui sa-l lasi daca va dori si tine la tine se va intoarce singur, de altfel poate parea ca-l sufoci, asa ca mai bine incearca sa il uiti.Pa, pa! :*