| SweetAngel a întrebat:

Tocmai mi-am incarcat cartusele dar imprimanta nu scoate nimic, bag hartia si o scoate tot alba. Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

Dai curatare, poate-s infundate duzele. Daca nici asa:
-desfaci cartusul
-iei buretele ala
-speli cartusul cu apa calduta, il lasi pana se usca bine, bagi inapoi buretele ala si gata. Mie mi-a mers de fiecare data big grin

| Rapture a răspuns:

Pune pe un tampon de vata niste spirt si atinge cartusele [ partea care scrie.intelegi tu ] de ele. Daca nu merge din prima mai incearca. Eu asa fac.happy