| Alex a întrebat:

Tot acest prieten m-a intrebat: O fata se uita la baiat cu deficiente de vorbire (probleme de vorbire, balbait)? Ea se cupleaza cu el? Ce raspund la intrebarea asta? Eu cred ca da. O fata normala nu se uita la problemele care el are, se uita la personalitatea lui. El e unul dintre cei mai buni prieteni de ai mei. Puteti sa-mi dati sfaturi, va rog!

1 răspuns:
| anaid a răspuns:

Acum depinde ce varsta are prietenul tauhappy
Acum trebuie sa recunoastem ca adolescentii(daca sunteti adolescenti) nu cauta acum o relatie stabila, bazata pe dragoste ci o pasiune trecatoarehappy
Dar acum depinde si de fata.eu una de ce sa mint. nu asi fi cu un astfel de baiathappy
Haide! sa curga cu stupid doar pentru ca nu va convine ca un om spune fix ce gandeste!