| lplostonyou a întrebat:

Tot ce zboara se mananca, sau nu chiar?

Răspuns Câştigător
| hahaha a răspuns:

Tot ce zboara trebuie sa treaca prin paturile noastre laughing

11 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Tu mananci muste?

| NickiMinaj a răspuns:

Depinde cat de sus zboara thinking

| Dash a răspuns:

Nu chiar.

| catalinadulcika a răspuns (pentru Dash):

Nu tot ce zboara se mananca

| BRG a răspuns:

Doar dacă ar zbura un porc, atunci da, ăla se mănîncă și încă cum.

| ThePunisher a răspuns:

Ai incercat vreodata sa mananci un avion sau un elicopter? Astea sunt cele mai bune exemple ca nu tot ce zboara se mananca...

| pwp a răspuns:

Nu chiar happy

| Dumnezău a răspuns:

Doar la Pariu cu Frica devil

Ce cauta intrebarea astea la Dragoste si Sex? thinking

| maryy a răspuns:

Nu tot ce zboara se mananca.

| WeLoveIceCream a răspuns:

Daca o iei la propriu, raspundul e "nu prea", pentru. ca, sincer, nimeni nu ar putea manca un avion sau o musca. Nu cred ca a mancat cineva vreodata un elicopter cu garnitura de libelula. Dar si daca o iei la figurat, raspunsul e acelasi. nu trebuie sa "mananci" chiar "tot ce zboara" din mintea unora. Ai crede daca ti'as spune ca ieri dimineata am vazut o nava spatiala in patul meu, de unde au iesit 3 extraterestii verzi cu dungi roz? Nu. deci, raspunsul pentru inrebarea la figurat e "nu chiar!". Lamurit? Sper ca te'am ajutat.Bye...

| Carissa a răspuns:

Daca tu esti de acord sa mananci muste si tantari. Atunci da laughing Tot ce zboara se mananca happy