| Jjjhh a întrebat:

Tot va aud cu preludiu intr-o partida de sex.Mai exact ce preludiu le place fetelor?

10 răspunsuri:
| ThyDoom a răspuns:

Mihai Eminescu.

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur un preludiu ''putin diferit'' de cel a lui Frédéric Chopin laughing

| Kvitrafn a răspuns:

Le place baietii care stie sa vorbeste si cu cartewinking

| Kvitrafn a răspuns:

Le place baieții care stie sa vorbesc, aia cu cartewinking

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Oare ce poate sa le placa la un preludiu?
Oralul, masturbarea, saruturile, in principiu. Dar depinde de fata, poate are anumite preferinte "mai speciale".

| BigFootColinde a răspuns:

O pupi pe unde apuci.

| Violleta2022 a răspuns:

Preludiul este pregatirea pentru sex, fara de care o fata ramane nesatisfacuta de baiat.
Preludiul este pregatirea pentru sex: maingieri, sarutari, atingeri senzuale si erotice, sex oral samd.

| Raven a răspuns:

Mângâieri și sărutări din cap până-n picioare. Și între ele laughing

| Jjjhh explică (pentru Raven):

M-am prins))

| Raven a răspuns (pentru Jjjhh):

Bun atunci, aplică la nevoie