| anonim_4396 a întrebat:

Toti barbatii sunt niste porci, niste javre, ii urasc pe toti

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Iar tu eşti o scroafă care generalizează pentru că a fost dezamăgită.

49 răspunsuri:
| wolfy911 a răspuns:

Te-ai despartit de fraier, nu? pai daca u te implici prea mult.big grin

| cnv a răspuns:

Asa si?straight face

| Anonim69 a răspuns:

Treci pă fete!big grin

| Flav a răspuns:

Ano, ma doare-n carnatu` porcului si`n coada javrei de parerea ta.batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Dar intrebarea care e?

| radutherap a răspuns:

Fa ia du-te la mata si pupo in cur ca nu tea invatat cei ala barbat

| Dumnezău a răspuns:

Si desigur tu esti cea mai pura creatura a acestei planete patate de amprenta si uneltirile Necuratului.Esti neprihanita,infailibila,implacabila si incoruptibila femeie-suprema venita sa le emancipeze pe toate, asa-i?

Wait a sec... thinking *stupid mode off*

Fetita/femeie, daca te enerveaza gagiu/sotu/finantatoru/mosu de n la a 2-a ani care iti da pensie alimentara, locul tau e la curtea de apel bucuresti/tribunalwinking

| Claudiuu a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| aventador a răspuns:

Iar tu esti o proasta,inseamna ca toate fetele sunt asa proaste,esti o nesimtita,vad ca tie iti place sa insulti baieti,dar cand cineva insulta fetele iti place ratato?(imi cer scuze pentru restul fetelor)
asa ca nu fi o fraiera si nu ii insulta pe baieti si gandeste ca nu toti is asa daca sti un barbat care e porc nu inseamna ca toti sunt asa,si sa nu cumva sa imi raspunzi inapoi zicand ca ba toti is asa si ca tu esti sigura ca sunt porci,nu cunosti toti baieti de pe lumea asta, dar vad ca esti o cap sec, asa ca tineti gura si valea

| albu_9627 a răspuns:

Nu ai cautat bine in jurul tau barbati nu sunt toti la fel adevarul este ca nu poti numi un barbat porc si doar ver depinde la ce ani te referi ca sunt barbati de la 60 de ani in colo poti sai numesti porci dar uitate la noi care suntem tineri ne numim veri ca va rasucim bine pe burghiurolling on the floorrolling on the floor

| PikaRawrr a răspuns:

Te-a tinut cu capu la cutie?

| PredatoR a răspuns:

Da bine si tu esti o vacahappy

| BOOBZen a răspuns:

Da e clar ca un tip te-a parasit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel care te-a parasit trebuia sa iti dea o palma ca sa il tii minte, scroafo si jravro ( asa cum ne-ai facut si tu pe noi )!

| loock a răspuns:

Wow! cata zarva s-a facut pe subiectul asta.app aia care au vb urat despre tine inseamna ca s-au simtit...

| Emin3m_6886 a răspuns:

Da si uh un click sau trimite mai departe: http://xat.com/IssabellaEmin3m?p=1 ms mult.

| raluca250 a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Cata dreptate aii :*