| SamuelTudosa a întrebat:

TPU, ajutati-ma plz, stitii imi plac doua fete dar faza e ca nu stiu daca vreuna dintre ele ma place cum sa aflu asta, ce sfat imi sugeratii. !

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ofera-le atentie egala si vezi care din ele pare interesata!
Zambeste,saluta,pune o intrebare simpla sau cere o tema,un pix, ori ofera-te sa le faci un mic serviciu, nu e greu!
Oricum, cea care se va bucura ca i te adresezi, sigur te simpatizeaza!
Urmareste-le reactiile!
happy

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Trebuie sa intrii cu ele in vb.Inainte de asta asigura-te ca aflii unele lucruri despre ele.Incepand de la pasiunii, visuri, lucururi, conceptii,. Ideal e sa ceri un sfat ca sa te bagi cu ele inseama.E natura umana care ne face sa reactionam ok cu privire la lucrurile care ne plac si sa fim interesati de discutie.Bate apropouri si la un moment dat cere-le nr de tel.Invita-le in Oras si vezi ce parere au despre relatii-e posibil sa fie fete care la momentu dat sa nu le pese de asa ceva. Vezi cum se comporta si cum te privesc.Incearca sa le atingi subtil.fa cu ele atingeri fortate pentru a le da de intele ca le vezi ca pe viitoare iubite si nu amice.Nu conteaza ca esti impins sau respins ideea e ca arati ce initiative ai si ce gandesti.Nu o lasa sa te bage sau sa te catalogheze intr-o ramura de unde nu se iese (sau se iese dar cu capu spart ).Vb cu ele si nu mai sta si te gandii. Orice atiune are si o Reactiune.Fie ca e Buna sau Rea ideal e sa incerci!

| SamuelTudosa explică (pentru Danysan):

DAca poti mai explicit sau mai pe intelesul meu

| Danysan a răspuns (pentru SamuelTudosa):

Ideea e sa vb cu ele si sa vezi daca vor o relatie mestere.Degeaba iti place tie de ele daca nu au capu la asa ceva.E o treaba importanta!

| BLeur a răspuns:

Alege ce este mai bun pentru tine, atenţie celei care crezi că merită. Mai vorbeşte cu ele, vezi care ţi se potriveşte.

| Deyutza1039 a răspuns:

Alege-o pe a2-a! Pentru ca daca o iubeai indeajuns pe prima nu te indragosteai de cealalta!winking

| SamuelTudosa explică (pentru Deyutza1039):

Da, dar chestia e ca imi plac amandoua

| panaitepaul a răspuns:

Primu pas e sa numai porti ochelari de soare in cas noaptea.

| SamuelTudosa explică (pentru panaitepaul):

Daca vrei sa stii cand mi-am facut poza nu era noapte