| anonim_4396 a întrebat:

Am doua fete in clasa nesuferite, dar mai toata clasa tine cu ele si imi vine uneori sa le iau la bataie, va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa fac! Si sa fie clar de la inceput ca nu ma imac cu ele si nu le fiu amica ( doar daca ma roaga in genunchi )! Faza buna e ca baiatul pe care il plac nu tine cu ele si nu le place. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Nimic straight face ce treaba ai tu cu ele? numai pierzi timpul daca iti sta gandul la ele oh go on si toata clasa tine cu ele, deci aproape toata clasa e de partea lor... dar in legatura cu ce? toata clasa e de partea lor asa numai, daca sunt asa nesuferite presupunc asunt fitoase, daca sunt fitoase cred ca sunt populare deci toata clasa e de partea lor pentru asat, din interes, popularitatea, faima asta-i chestia, ca atunci cand o sa le fie greu, cine o sa mai fie de partea lor? nimeni!

1 răspuns:
| rockelle75 a răspuns:

Lasa-le! Ignora-le! Nu le baga in seama! Fa-le sa te respecte!
-Cand te injura de-le o palma\
-cand isi bat joc de tine prefate ca dai in ele si sperie-le!
funda?