| anonim_4396 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor! cand eram mai mica cama cum vreo 3 ani mi-am introdus mai multe chestii in vagin... a curs putin sange dar nu m'a durut ...acum as vrea sa imi incep viata sexuala cu prietenul mai sunt virgina? isi va da seama de ceva? si cum imi dau seama ca himenul nu s-a rupt inca daca este asa! dau funda!

Răspuns Câştigător
| clickdreaptadelete a răspuns:

Bai oameni buni.a fi virgina nu inseamna ca himenul sa nu fie rupt doar daca intretii relati sexuale cu un barbat/femeie baiat/fata.atunci nu mai esti virginaa.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Himenul sigur ti s-a rupt.Deci...tehnic esti dezvirginata.

Acum urmeaza un ''obiect'' care trebuia el sa fie introdus PRIMUL.

Baga-i faza cu ''nu toate fetele sangereaza'' si nu-si va da seama sigur. Oricum, depinde ce par, stalp ai bagat pe acolo...

| candygirl a răspuns:

Chiar daca himenul s-a rupt, nu cred ca s-a largit atat de tare vaginul incat sa isi dea seama tongue. oricum, himenul se poate rupe chiar si cand faci sport. asa ca nu cred ca isi va da seama. tongue

| Adynna_9523 a răspuns:

sad Imi pare rau sa iti zic acest lucru dar daca u zici ca tiai bagad diverse chestii in vagin si mai zici ca ti-a curs si putin sange atunci maii mult ca sigur u nu mai esti virgina sad nu pe toate fetele le doare cand se rupe himenul;(
Dar nu te descuraja exista posibilitatea sa nu se fi rupt de tot himenul si sa mai curga putin sange in momentul actului sexualwinking
Si daca vezi ca lucrurile nu merg asa cum trebuie cel mai bine ar fi sa vb cu prietenul tau si explica-i acest lucru si incearca sa il faci sa inteleagaawinking Daca prietenul tau te iubeste la fel de mult :X o sa treaca peste acest lucruuwinking :X
Mai multe nu pot sa iti zic big grin Sper ca te-am ajutat cu cevawinking Mooolt noroc si ai grija de tineee :X kiss

| chakuza a răspuns:

Esti foarte "virgina".winking

| Evangeline a răspuns:

Dar ce-ai cautat, măi cu degetul in vagin?
Posibil să nu mai fi dacă "dânsul" a fost lacom şi ţi-a tras degetul prea adânc, dar nu este exclus să nu fi produs ruptura himenului corespunzătoare dezvirginării. Numai un medic ginecolog îţi poate spune dacă mai eşti sau nu virgină, dar părerea mea este că mai eşti...

| xCoopiiluu a răspuns:

Pai`. daca a curs sange si te.a durut, inseamna ca` himenul s.a rupt. Dar` acum depinde` si cat` de lungi au fost` obiectele` si cam` ce fel` de obiecte. Nu cred` ca te vei face` de ras. =]