| Xsastg a întrebat:

TPU, am nevoie de niste sfaturi va roooog! Deci sunt nebun dupa o fata.Ea e pe a 9-a iar eu pe a 10-a si nu stiu ce sa fac.Ieri si-a pus pe insta chestie din aia pe tellonym si am intrebat-o daca ar vrea sa ne cunoastem si ea mi-a raspuns"da-mi msj pe insta"...si nu stiu ce sa fac.Mi-e frica ca daca ii dau msj poate nu ii place de mine si nu vrea sa vorbeasca cu mine.Ce ati face in locu meu? Ce i-ati scrie? Ajutati-ma va rog!;(

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica "PE" a 9-a... va urcati pe scoala?
Nu cumva sunteti "intr-a" 9-a?

Cat priveste ce ti-a cerut fata, sa-i dai mesaj pe Instagram, fa lucrul asta, ce de el depinde viitoarea relatie cu ea.
Sincer, nu vad de unde vine frica... ca de nu incerci sa o contactezi, nu ai nici o sansa sa aflii daca te place sau nu.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut dacă îți faci curaj și îi scrii.

| Sofer a răspuns:

Dai mesaj frate sa vorbiti sa va cunoasteti. Nu ai nimic de pierdut.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

In locul tau i-as scrie si as vedea ce si cum.

| OctavianSps a răspuns:

Daca din punct de vedere fizionomic este diferenta mare intre voi, atunci temerile tale sunt justificate. Poti incerca totusi.