| anonim_4396 a întrebat:

Hey..Am o problema deci ..stiu o fata.ea ma baga mereu in seama, la scoala,peste tot cred ca ma place dar, am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si mi-a zis ca nu, ca are un preten si acel prieten se supara pe ea ...Nush ce sa fac ..help.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand vede ca nu ii mai dai apa la moara iti spune ca a terminat cu fostul ca sa fie cu tine.

| BLeur a răspuns:

Salut.

Dacă ea te bagă mereu în seamă şi vorbeşte cu tine, nu înseamnă neeapărat că te place. Poate a vrut doar să fie prietenă bună cu tine şi te-a simţit că ai fii un băiat liniştit cu care ea poate avea o relaţie de prietenie foarte bună. O relaţie în care vă puteţi spune orice şi puteţi vorbi despre orice.
Ţine minte, dacă o fată vorbeşte şi se bagă în seamnă cu tine, nu înseamnă că te place. Ea a încercat să fie prietenă cu tine.

Baftă. happy

| Noen a răspuns (pentru BLeur):

Mare dreptate aiwinking

| amy613 a răspuns:

Simplu. după semnele observate de tine, și tu crezi ca te place, înseamna ori că se lasă greu, ori că îi place doar stadiul în care vă aflați. dacă ești sigur de asta..continua, însă las-o pe ea să realizeze că te vrea. dar scuza penibila cu prietenul...lasă de dorit big grin

| RebeIce a răspuns:

Las-o in pace. Daca tie iti place de ea, ignor-o. Va veni ea la tine, crede-ma. Daca nu, asat e dude. E doar o fata.