| Outspoken19 a întrebat:

TPU Am o problema sad Am instalat un metin si avea virusi..am sters metinu am dezactivat antivirusu si acum nu ma mai lasa nici-un joc. Ce sa fac ca sa revina la normal? FUNDA FUNDA

6 răspunsuri:
| Neah1 a răspuns:

Pc`ul tau este infestat cu virusul Neshta. Felicitari, alta data protejeaza-ti PC`ul si nu mai descarca toate prostiile.

| LeFangirl a răspuns:

Ce legătură are categoria "Dragoste si Sex" cu Metin-ul tău?! Păi dacă e aşa, ai grijă, poate virusul ăla îţi va lăsa pc-ul gravid... straight face

| Demonull a răspuns (pentru LeFangirl):

rolling on the floor))

| Outspoken19 explică (pentru LeFangirl):

Daca esti crescut in crang si nu stii sa socializezi..Rar se inampla asta in salbaticie. DAca ti-e lene sa raspunzi ce te bagi? Este cea mai populata categorie. In plus, nu este vorba despre metin, este vorba despre altceva

| LeFangirl a răspuns (pentru Outspoken19):

Lol, copil urangutan, şi ce dacă asta e cea mai populară, nu populată, că nu locuiesc oamenii într-o categorie pe TPU. Dar mă rog, nu mai bag în seamă "oamenii peşterilor".winking

| Outspoken19 explică (pentru LeFangirl):

Iauite cine imi face mie gramatica rolling on the floor))))